USAs elav Merle Liivand meenutab Hollywoodi megastaariga kohtumist: teda ei huvita kuulsus üldse!

Merle Liivand
Foto: Merle Liivand/Instagram

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas eestlanna Merle Liivand, kes on juba viimased 11 aastat elanud USAs. Üheskoos arutleti, miks käituvad ameeriklased vahel nii, et see paneb kukalt kratsima ja mis muudab selle maa nii omapäraseks?

Merle Liivand on merineitsi, kes üritab maailma muuta. Ujulestaga merineitsi-stiilis ujudes puhastab ta ookeane ja loodab lisaks planeedi päästmisele tuua ka rohkem noori ja lapsi basseini äärde. Ameerikasse jõudis ta peale ülikooli minnes ja kuigi tema esmane mulje ei olnud ideaalne, otsustas ta sinna jääda ja on tänaseks Florida osariigis oma tegude poolest äärmiselt tuntud ja tunnustatud. 

Podcastis avaldas Merle, et ta jagab Hollywoodi megastaari Ryan Reynoldsiga sama eratreenerit ning on näitlejaga ka isiklikult kohtunud. Merle meenutab, kuidas Reynolds pidi ligi 11 aastat Sony filmistuudiot nuiama, et nad oleksid nõus Deadpooli filmi tegema, mis on tänaseks üks tema edukamaid ja tuntumaid projekte. 

Kui esialgu keeldus stuudio kategooriliselt filmi tegemisest, suutsid Reynoldsi fännid selle siiski neile ühel hetkel sisse sööta ja nii valmiski Deadpooli film, mida on tänaseks filmitud lausa kaks tükki. Alles pärast fännide kisa tuli filmile rahastus.

Saatejuht Taavi Libe uuris Merle käest, kas ta on ka ise Reynoldsiga kohtunud ning milline on mees päriselt.  “See, kes ta on. Ta on ka päris elus selline. Teda ei huvita kuulsus, üldse mitte,” kinnitab Merle. 

Kuula täispikka saadet Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad