Üllatav! Taavi Libe ei muudaks lotovõidu korral oma elus midagi: jätkaksin rahuliku südamega

Pilt: TV3
Pilt: TV3

Küsisime hiljuti saatejuhi käest Taavi Libe 15 küsimust, et teda veidi lähemalt tundma õppida. Ühtlasi uurisime, mida ta teeks lotovõidu korral ja selgub, et ta jätkaks oma praegust elu täpselt vanaviisi.

1. Kui saaksid üheks päevaks kohad vahetada ükskõik kellega, kes see oleks?

Oma kassiga. Tal tundub nii mõnus elu olevat – tõuseb hommikul üles, joob, sööb ja magab edasi. Kuidagi tundub, et tal pole üldse muret, aga ma tahaks teada saada, et kas ta tegelikult ka tunneb, et pole üldse muret.

2. Kas sul on mõni foobia?

Väiksed närilised, hiired ja rotid. Samas, kui ma hamstreid näen või neid rotte loomapoes, kes on puuri sees ja keda saab koju osta, neid ma ei karda. Aga koduhiired ja rotid tekitavad õõvastust. Võib-olla on see sellepärast, et ma kunagi lapsena astusin elutoas hiirele peale. Mul on siiamaani see kogus meeles, et ma astusin millegi peale, mis oli pehme ja hakkas siis mu jala all liigutama. See oli üks mu lapsepõlve kõige õõvastavamaid kogemusi. Sellest see hirm on arenenud.

3. Toit, mis tekitab sinus koduse tunde ja viib tagasi lapsepõlve

Kartulipuder. Ma sõin vanasti kartuliputru ja jõin kõrvale hapupiima. Mitte keefirit ega petti, aga hapupiima. Selleks sa paned 3-liitrise piima pliidi ääre peale kolmeks päevaks seisma, nii et see vedelik läheb alla ja peale tekib paks hapupiimakiht.

4. Toit, mida sa jälestad

Ma ei kannata vürtsikaid asju. Kimchit (vürtsikas koreapärane hapendatud kapsas – toim) topitakse igale poole! Ma ei saa kuskilt toitu tellida, igalpool on mingi kimchi. Telliskivi on täiesti lolliks läinud oma kimchiga! Väga tore, on tehtud Friikabaar ja tahaks tellida friikaid, kus on mingi nodi peal, aga seal on see kimchi! Sa ei saa ühtegi asja ilma kimchita. Ei kimchile!

5. Kui sa võidaksid lotoga miljon eurot, mida sa teeksid?

Ma teeks täpselt seda sama, aga rahulikuma südamega. Investeeriksin.

Loe ülejäänud küsimustele vastuseid lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad