Reklaam sulgub sekundi pärast

Tohoh! Mihkel Raud avaldas kolm üllatavat kohta, kuhu tema oma raha investeerib

Seitsmesed

Mihkel Raud
Mihkel Raud — FOTO: TV3

"Seitsmeste" reporter Erkki Sarapuu külastas Rahatarkuse veebikonverentsi, mille eesmärgiks on noortele õpetada, kuidas rahaga targalt ümber käia ja investeerida. Kui enamikel juhtudel soovitatakse investeerida oma raha aktsiatesse või krüptosse, siis konverentsi modereerinud saatejuht ja muusik Mihkel Raud avaldas kolm huvitavat kohta, kuhu tema oma tulud investeerib.

"Ma investeerin kolme tootekategooriasse. Esimene asi, kuhu ma oma raha investeerin, nii palju, kui seda üle jääb, on elektrikitarrid," rääkis Mihkel. Mehe sõnul nende kitarride väärtus aastatega kasvab ning lisaks toovad need talle ka igapäevaselt palju rõõmu. 

"Teine asi, millesse ma investeerin on tervis. Inimesed, kellele see konverents on mõeldud, võib-olla nii intensiivselt sellele ei mõtle, aga minuvanused inimesed juba mõtlevad," tõdes Mihkel, et ta käib 5 korda nädalas eratreeneri juures ning oma tervise eest hoolitsemine ei ole kokkuhoiu koht. 

Kolmandaks investeerib saatejuht oma raha mälestustesse. "Siis, kui ühel hetkel mulle muld peale visatakse, tahan mõelda, et mitte millised aktsiad minust maha jäid, vaid millistes imelistes kohtades ma käinud olen."

Vaata lähemalt videost: