Üllatav! Just see lugu kõlas Kristjan Jõekalda pulmavalsiks

Kristjan Jõekalda
Pilt: TV3

Kristjan Jõekalda paljastas Rock FM-i eetris tähtsal päeval oma põneva muusikavaliku. Nimelt selgub, et telelegendi süda kuulub rokkmuusikale ja tema pulmavalsiks kõlas lugu, mida keegi ei oskaks arvata.

“See oli Guns N’Roses’i viienda plaadi pealt “The Spaghetti Incident” lugu “Since I don’t have you”,” paljastas mees otse-eetris.

Motörheadi, Judas Priesti ja Guns N’Roses’i muusika saatel kasvanud mees tõdeb, et hilisemas elus on tal olnud võimalus oma noorusaja iidoleid ka lähedalt näha. “Minu suurim rokkkontserdi elamus oli Guns N’Roses’i kontsert Austrias mõned aastad tagasi, kus lahistasin nuta, et kadunud on mu noorus. Sain aru et vahepeal on 30 aastat kuskile kadunud,” tunnistab mees.

Ka Motörheadiga on tal olnud veel Lemmy eluajal kokkupuuteid ja seda lausa lähemalt, kui miljonid fännid unistada oskaks: “Olen siin ümbruses korudvalt ikka käinud kui Lemmy elus oli, aga ma pääsesin neile väga lähedale, kui Makarovi juures töötasin omal ajal. Ma olin helimees, kes pressis end pressikonverentsile. Istusin laua all ja vaatasin armunult otsa Lemmyle. Ja kui ajakirjanikud küsisid ja Lemmy rääkis iidolitest, siis ma kükitasin seal ja mõtlesin, et uuriks, mis värk tal Ramones’iga on. Aga ma ei küsinud, sest mõtlesin, et kuidas ma laua alt küsin helimehena, et imelik nagu. Kahetsen seda küsimata jätmist elu lõpuni.”

Kuula lähemalt Sky.ee portaalist, kuidas Kristjan Jõekalda oma rokilembusest rääkis.

Kuula Kristjan Jõekalda pulmas kõlanud pala lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad