Ülevaade! Just need Eesti mehed on saanud kõrges eas isaks

Toomas Hendrik Ilves, Tõnu Kark, Aivar Riisalu
Toomas Hendrik Ilves, Tõnu Kark, Aivar Riisalu — FOTO: Ilvese foto: DELFI/ANDRES PUTTING, Kark: TV3 / Riisalu: DELFI/PRIIT SIMSON

Täna jõudis avalikkuse ette uudis, et Karl Madis saab 63-aastasel viienda lapse isaks. Selle valguses uurime lähemalt, millised tuntud Eesti mehed on veel kõrges eas isaks saanud.

Toomas Hendrik Ilves

7. detsembril 2015 teatas Eesti meedia, et Ilves kihlus lätlanna Ieva Kupcega. 2. jaanuaril 2016. aastal sõlmiti Halliste kirikus toimunud laulatusel Ilvese ja Ieva Kupce abielu. 28. novembril teatati, et perre sündis Hans Hendrik Ilves. Toomas Hendrik Ilves oli paar päeva enne oma noorima poja sündi saanud 64-aastaseks. 

Ameerikas sõlmitud abielust psühholoog Merry Bullockiga on Toomas Hendrik Ilvesel lapsed Luukas Kristjan Ilves ja Juulia Kristiine Ilves. 2004. aastal abiellus Toomas Hendrik Ilves Evelin Int-Lambotiga, kellega neil aasta varem sündis tütar Kadri Keiu.

Aivar Riisalu

Möödunud suvel lahvatas skandaal, kui avalikkuse ette jõudis uudis, et 62-aastane laulja Aivar Riisalu, kes on abielus ettevõtja Marina Riisaluga, saab juuli alguses väljaspool abielu lapse Pärnus elava Anneliga. Eelmisel suvel sündinud lapse ema on Pärnus elav Anneli Karlson (41), kel on varasemast kahest suhtest kolm last.

Aivar Riisalu
Aivar Riisalu — FOTO: DELFI/PRIIT SIMSON

Ilmar Taska

Kirjanik ja filmimees Ilmar Taska oli juba mitmekordne vanaisa, kui sai 2018. aastasel 65-aastaselt taas isaks. Taska ja tema kunstnikust kaasa Hille Karm naudivad kaksikute Leo Peteri ja Lea Petra vanemateks olemise rõõme. Nii Ilmaril kui ka Hillel on eelmistest suhetest kahe peale kokku kolm täiskasvanud last ja kolm lapselast. Kaksikud on nende esimesed ühised lapsed.

Ilma Taska
Ilma Taska — FOTO: Delfi/KRISTJAN LEPP

Tõnu Kark

Tõnu Kark sai neljandat korda isaks 59-aastaselt. Tema ja elukaaslase Kadri Kilveti peres kasvab kaks poega, ühtlasi on tal varasemast kooselust poeg Tõnis ja tütar Kristi.

Tõnu Kark
Tõnu Kark — FOTO: TV3

Jan Uuspõld

Tuntud koomik ja näitleja Jan Uuspõld sai 2020. aastal 46-aastaselt kolmandat korda isaks. Jan Uuspõld oli aastast 2013 abielus Gerli Tiganikuga, kellega peeti pulmad Indias. Uuspõllul on kokku kolm last – varasematest suhetest Margit Roosaarega tütar Laura Lisete (27) ja Marion Uuspõlluga poeg Fred (15).

Mõned päevad tagasi lahvatas skandaal, kui armastatud näitleja tuli Kroonika Meelelahutusauhindadele uue kaaslase seltsis. Uuspõld kinnitas, et on oma lahutamas abielu abikaasa Gerliga ja leidnud uue armastuse 24 aastat noorema Brigita Antoniga.

Jan Uuspõld
Jan Uuspõld — FOTO: TV3

Kommentaarid puuduvad