Ülemeelik fänn jooksis Tanja Mihhailova-Saare esinemisel lavale: seepärast jäi ka kontsert pooleli

Tanja Mihhailova-Saar
Tanja Mihhailova-Saar — FOTO: TV3

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas Tanja Mihhailova-Saar, kes meenutas ühte kontserti, kus ülemeeliku fänni pärast pidi suisa kontserdi katkestama.

Hommikuprogrammi saatejuhid arutasid sellest, et Pinki kontserdil viskasid fännid tuhka lavale ja seepeale uurisid, kas Tanjal on ka esinedes midagi enneolematut juhtunud. ''Keegi mulle oma ema tuhka ei ole visanud, küll aga on fännid lavale tulnud ja tantsinud. Kunagi jäi seepärast ka kontsert pooleli, inimene oli lihtsalt nii ülemeeliks tujus,'' meenutas Tanja.

''Eelmisel jaanipäeval oli mul üks tore esinemine Sauel. Üks noormees hüppas ka lavale, tantsis meiega natukene ja siis ma sain aru, et neil oli mingi kihlvedu, sest teised poisid hõiskasid, kui nende sõber oli järsku laval,'' rääkis Tanja naljakast seigast.

Kui terve Eesti suvel puhkab, siis artistide jaoks on just see väga tihe. ''Tööd on palju, aga on ka aega vaadata päikesega tõtt. Õnneks sellel aastal on olnud eriti tore suvi, kuna ilm on siiani väga hea. Lähed õhtul välja ja ei ole külm,'' sõnas Tanja. Samuti võtab ta ka laulu- ja tantsupeost osa, nimelt kommenteerib ta etendust ühes telekanalis. ''Võimalus on toredalt rääkida ja oma arvamust avaldanud,

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad