Üks skandaal teise otsa: Brigitte Susanne Hunt avas oma blogi ja avaldas tõe Indrek Rahumaa osas

Brigitte Susanne Hunt ja Indrek Rahumaa
Brigitte Susanne Hunt ja Indrek Rahumaa — FOTO: TV3/Tiit Blaat (Delfi Meedia)

Täna tähistab Eesti skandaalseim seltskonnatäht Brigitte Susanne Hunt oma 28. sünnipäeva ja kuigi naine on kõneainet pakkunud rohkelt juba neljapäevast saati, ei taga kõmu kuidagigi vaibuda. Nüüd astus Hunt järjekordse julge sammu ja avas oma blogi, kus on nüüdseks ilmunud juba kaks postitust.

Reedene päev möödus suure petmistähe all, kui meedias lahati, kuidas Brigitte Susanne Hunt ja Taavi Rõivas TV3 sügispeol teineteisest oma käsi eemal ei suutnud hoida. Nüüd on tähelepanu koondunud juba järgmise mehe peale, kelleks on Indrek Rahumaa. Kes hästi mäletab, siis suvel lahvatas skandaal, et Indrek oli petnud oma kallimat Elisa Kolki Hundiga. Tänaseks on seda infot kinnitanud nii Brigitte kui ka Elisa, kes käis sellest rääkimas ka veebisaates "Taavi tahab teada"

Värskelt oma blogi avanud Hunt kirjutab esimeses postituses, kuidas Indrek talle ähvardavaid sõnumeid saatis ja nõudis tema raamatu sisuga tutvumist. "Eile õhtul potsatas mulle postkasti kiri, et Indrek Rahumaa (&tema juriidilised esindajad) soovivad tutvuda minu raamatu ja filmi sisuga või vastasel juhul kaebavad nad mind kohtusse. Nemad soovisid minna kohtuvälisele kokkuleppele – mina mitte, sest mul on õigus," kirjutab Hunt.

"Olen valmis minema kohtuni välja, et seda tõestada. See kõik oli viimane piisk minu jaoks. Otsustasime nüüd Hannaga hoopis ise tema vastu kohtusse minna, sest Indrek Rahumaa ütles nädalaid tagasi Hannale, et kui keegi temast veel räägib, siis sõdurid viivad samal õhtul ära…" seisab Hundi tasulise postituse alguses.

Loe Brigitte blogipostitust siit!

Vaata ka, mida rääkis petmisskandaali keerisesse kistud Elisa Kolk ise!

"Ma olen oma elu avalikult jaganud alates sellest, kui ma olin 14-aastane. Tänaseks päevaks tean, olengi selleks siia ilma loodud, et oma aususega inspireerida naisi (ja mehi?). Jagan oma elu päriselt, sellisena nagu see on, sest siin kanalil saan lõpuks ise oma sõnu valida. Tülliminekut või halvakspanu ma ei karda, kohtuuksi samuti mitte – oluline on tõde," kirjutab Hunt oma blogi avalehel. Tundub, et naine ei karda tõepoolest enam mitte kui kedagi ja jätkab postituste avaldamist.

Näiteks on tal juba ilmunud ka teine postitus pealkirjaga "Mis värk mu sünnipäevaga toimus? Ja sellest, kuidas Marju Karin sõimas mu sõbrannat koledaks", kus räägib lähemalt, kuidas lõppes tema suhe hiljutiste koostööpartnerite Marju Karini ja tema tütre Diana Tenistega.

Kommentaarid puuduvad