Üks kaunim kui teine! Vaata, millised tuntud naised on Bruce Willise silmarõõmuks

bruce

Täna õhtul kell 22.00 on TV3 eetris mängufilm “Klaas”, kus peaosa mängib legendaarne Bruce Willis. Uurisime, millised tuntud naised on Bruce Willise kõrval aastate jooksul olnud.

67-aastane Hollywoodi tippnäitleja on abielus olnud kahel korral ning abieludest on tal sündinud 5 tütart.

Avalikkusele teadaolevaid suhteid ja lühikesi afääre on tal olnud aga mitmeid nii näitlejate, telesaatejuhtide kui ka modellidega.

Nimekamad naised, kellega Bruce Willis on koos olnud:

Demi Moore

demi ja bruce
Foto: Getty Images

Näitlejanna Demi Moore ja Bruce Willis kohtusid filmi “Stakeout” linastusel 1987. aasta augustis.

Mõned kuud hiljem katkestas Demi oma kihluse Emilio Esteveziga ka. Tema ja Bruce ei raisanud aga aega ning juba üsna varsti, 1987. aasta novembris nähti neid Las Vegases, kus nad ka abiellusid.

Nende esimene tütar Rumer sündis 1988. aastal. Scout sündis 1991. aastal ja nende kolmas tütar Belle nägi ilmavalgust 1994. aastal.

Paar teatas lahkuminekust 1998. aasta juunikuus.

Demi ja Bruce saavad tänase päevani väga hästi läbi.

Rachel Hunter

rachel

Peale lahutust Demi Moorest oli Bruce Willisel väga palju lühikesi afääre modellide ja avaliku elu tegelastega. Uus-Meremaa modelli ja näitlejannaga oli tal aga pisut pikem suhe. Teadaolevalt käisid nad 2001. aasta maist kuni 2001. aasta detsembrikuuni.

Kim Cattrall

kim

Teadaolevalt oli “Seks ja linna” staaril Kimil ja Brucel samuti lühikene afäär, mida võib pidada pigem suve romantikaks. Nad kohtusid ühiste tuttavate peol ning käisid umbes kuu aega 2003. aasta suvel.

Brooke Burns

bruce
Foto: Getty Images

Bruce Willis käis Ameerika näitlejanna ning saatejuhi Brooke Burnsiga 2003. septembrist kuni 2004. aasta maikuuni.

Paar käis palju koos puhkamas ning seetõttu olid nad tihti ka meedia tähelepanu keskkpunktis. Nad reisisd näiteks Costa Ricas, Pariisi ja Vegases.

Avalikkusele teadaolevalt läksid noored lahku, sest Brooke filmis oma saadet Hawaiil ja kaugsuhe neil ei toiminud.

Aida Yespica

aida
Foto. Getty Images

Bruce Willis ja Venzuela telenägu ning näitlejanna Aide Yespicat veetsid 2005. aastal palju aega koos ning paparatsol õnnestus neid isegi paaril korral koos pildile saada. Avalikult nad oma suhet kordagi ei kinnitanud ning teadaolevalt piirdus nende suhtlus 2005. aastaga. 

Emma Heming Willis

Oma praeguse abikaasa, modelli ja näitleja Emmaga kohtus Bruce 2007. aastal filmifestivalil Sundance. Nad abiellusid 2009. aastal ning on koos tänaseni. Neil on kaks tütar – 2012. aastal sündinud Mabel ning 2014. aastal sündinud Evelyn.

bruceee
Foto: Getty IMages

Kommentaarid puuduvad