Tuntud sisulooja pööras oma elus uue lehekülje tänu Kirsti Timmeri soovitusele: süda on kodus!

Karl-Gustav Kurn ja Kirsti Timmer
Karl-Gustav Kurn ja Kirsti Timmer — FOTO: Instagram/TV3

Armastatud sisulooja ja saatest “Kõige parem kaaslane” tuntuks saanud Karl-Gustav Kurn pööras tänavu oma elus uue lehekülje ja kolis Soome, Tamperre õppima. Ning seda kõike tänu nõid Kirsti Timmeri soovitusele!

Karl-Gustav studeerib Soomes filmindust. “Kui hästi läheb, saab minust nelja aasta pärast ametlikult stsenarist või produtsent,” räägib noormees oma värskes Instagrami postituses ja lisab, et pigem näeb ta end ise produtsendina.

Noormees tunnistab, et esialgu polnud tal üldse plaanis kohe ülikooliteed alustada, ent saatusel olid teised plaanid. “Kui 2022 algusel netis erinevaid koole läbi käisin (ma ei pidanud kandideerima kooli, aga KIRSTI TIMMER soovitas), leidsin selle kooli täiesti juhuslikult ja mu süda ütles kohe: ”Karl, sa pead oma elus uue lehekülje pöörama ja Tamperre kolima”,” meenutab ta.

Niisiis huvi pärast kandideeriski ta kooli, kuhu eelmisel aastal kandideeris 357 inimest ja tänavu 631. Kokku pääses sinna vaid 45 õpilast, kellest üks oli ka Karl-Gustav. “Meie õppeprogramm on nii huvitav! Ja teiste õpilastega hängin ma pea iga päev. Ma reaaaalselt ei suuda olla ilma nendeta,” õhkab noormees rõõmsalt.

“See on vapustav tunne, kui lõpuks leiad need õiged sõbrad, kellega sul on samad maailmavaated. Selline tunne, et süda on kodus,” sõnab ta.

Vaata saadet “Kõige parem kaaslane” teleteenusest Go3!

Kommentaarid puuduvad