Reklaam sulgub sekundi pärast

Tuntud lauljanna Adele on juba teismeeast alates vaevelnud seljavalude käes: aevastasin ja disk läks paigast!

Adele
Adele on juba teismeeast alates vaevelnud seljavalude käes! — FOTO: Scanpix

Adele paljastas, et tal on oma hoogsate Weekends with Adele kontsertide ajal Las Vegases seljavalude tõttu raske laval liikuda. Varasemalt on lauljanna avaldanud, et ta on seljavaludega maadelnud juba teismeeast alates!

"Ma pean laval taarudes kõndima, sest mul on väga raske ishias," ütles 34-aastane Grammy võitja publikule oma nädalavahetusel toimunud uusaastakontserdi ajal, vahendab Cosmopolitan UK. Ishias on alaselja haigus, mida põhjustab istmikunärvi "ärritus, põletik või kokkusurumine", vahendab Cleveland Clinic.

Adele rääkis oma seljavalust  2021. aastal The Face'ile antud intervjuus. "Ma olen vaevelnud seljavalude käes umbes pool oma elust. Need tekivad tavaliselt stressi või halva kehahoiaku tõttu," selgitas ta.

"Esimese (selgroo) diski paigast nihkumine tekkis mul 15-aastaselt aevastamisest. Olin voodis ja aevastasin ning mu viies disk lendas välja," lisas ta. "Jaanuaris nihkus mul kuues (disk). Ja siis, kui mulle tehti keisrilõige, oli mu keha keskosa täiesti kasutu." Siiski lisas Adele, et trenni tegemine ja keha tugevdamine on kindlasti aidanud tema alaseljaprobleeme leevendada.

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit

Kommentaarid puuduvad