Tuntud koomik Pete Davidson on leidnud endale uue silmarõõmu noore näitlejatari näol

Pete Davidson
Pete Davidson on leidnud endale uue silmarõõmu! — FOTO: Scanpix

Tuntud Ameerika koomik ja näitleja Pete Davidson (29) ja filmimaailma tõuse täht Chase Sui Wonders (26) õhutasid järjekordse ühise väljasõiduga kuulujutte nendevahelistest romantilistest suhetest.

Davidson ja Wonders, kes mängisid eelmisel aastal koos õuduskomöödias "Bodies Bodies Bodies", jäid kaamerasilma ette New Yorgi kõrvaltänaval. Nad tundusid üksteise seltskonda nautivat ning ei pööranud suurt tähelepanu neid teraselt jälgivatele kaameratele.

Chase Sui Wonders
Chase Sui Wonders — FOTO: Scanpix

Pete'i ja Chase'i värske ühine väljasõit toimus vaid mõned päevad pärast seda, kui neid nähti koos ühes New Yorgi restoranis kallistamas. Samuti märgati neid koos hokimängu nautimas ja möödunud aasta detsembris Davidsoni New Yorgi korteri ees. Kuigi kumbki neist pole suhet kinnitanud, tundub, et nad veedavad koos nii palju aega kui võimalik, püüdes samal ajal end vaos hoida.

On ebaselge, kui tõsine on Pete'i ja Chase'i suhe, kuid enne nende koosviibimist nähti Davidsoni koos modelliametit pidava Emily Ratajkowskiga. Neid kahte pildistati novembris New York Knicksi mängul platsi ääres istumas ja muudel kohtumistel, kui kuulujutud suhtest said üha enam hoogu juurde. Kuigi üks allikas kinnitas, et detsembri keskpaigaks läks paari suhe "tõsisemaks", tundus, et nende teed läksid lahku juba enne kuu lõppu ja Pete on koos Chase'iga kvaliteetaega veetes edasi liikunud.

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad