Tõeline printsess! Kuulsa räppar Eminemi tütar kihlus oma poiss-sõbraga

Hailie Jade koos poiss-sõbraga!
Hailie Jade koos poiss-sõbraga! — FOTO: Kuvatõmmis / Instagram / @hailiejade

Maailmakuulsa räppari Eminemi tütar Hailie Jade (27) teatas sotsiaalmeedia vahendusel kihlusest oma poiss-sõbra Evan McClintockiga.

Hailie lisas sotsiaalmeediasse ka pildid, kus paar tähistab pidupäeva koos šampanjaga, näidates oma sõrmes säravat teemantsõrmust. Postitus kogus mõne minutiga tuhandeid meeldimisi ja fännid ujutasid Hailie õnnesoovidega üle.

“Tavaline nädalavahetuse kokkuvõte,” kirjutas ta piltide juurde, lisades nutva näo emotikoni ja armastusest pakatava südame.

Postitusest selgub, et paar kihlus 4. veebruaril. Hailie ja Evan kohtusid veidi enam kui kuus aastat tagasi Michigani riiklikus ülikoolis õppides.

Hailie on tuntud selle poolest, et hoiab oma suhet sotsiaalmeediast eemal, kuid ta rõõmustas fänne 2021. aastal, kui jagas pilti endast koos Evaniga ja kirjutas: “Ma postitan harva oma ajajoonele, aga kui ma seda teen, siis olen õnnelik, et saan seda teha koos sinuga.”

Hailie isa ei näi olevat oma tütre värsket kihlust avalikult kommenteerinud, kuigi 2018. aastal ütles üks allikas Mail Online’ile, et kiidab noortevahelise suhte heaks.

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad