Tiit Trofimov annab nõu, kuidas jõuda lähemale ideaalsele suhtele: see on vale, mida tehakse

Tiit Tofimov / Pilt: erakogu
Tiit Tofimov / Pilt: erakogu

Tiit Trofimov võtab igat päeva, kui uut võimalust luua iseennast uuesti. Vaimse arengu ja heaoluga tegelemine on tema jaoks elustiil. Podcastis ”Rambivalgus” arutleb ta süvitsi enesearengu teemadel ja jagab mõtteid, kuidas kergemalt elada.

”Loomine käib läbi tunde, mitte mõistuse. Meile õpetatakse, et visualiseeri pilti. See on vale, vähemalt minu jaoks. Sa pead looma tunnet. See on oluline, et mis tunnet sa tahad tunda, kui mul selline asi või olukord on elus,” rääkis Tiit Trofimov podcastis ”Rambivalgus”.

Meile õpetatakse, et kui midagi soovime, siis peame visualiseerima, et meil on see juba olemas. Samuti on populaarne panna paberile kirja näiteks oma ihaldatud partneri omadused või asjad, mida oma ellu soovime. ”Tõesti, õpetaktase, et kirjuta üles partneri omadused, aga unustatakse tunne ära. Paned 100 asja kirja, parnteril on kõik olemas, aga midagi on puudu ja see ongi see, et tunnet ei ole,” arutleb Trofimov.

Ta on kogenud rohkelt väljakutseid ja läbi elanud mitu krahhi, kuid ta on leidnud läbi erinevate praktikate jõu, et mäest üles ronida ja ka teisi aidata. Ta teab, et rahamaailmas ei ole ausust ja südames olemist, kuid lükkab ümber arusaama, et raha ei käi vaimsusega kokku.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas Tiit Trofimov leiab endas jõudu ja motivatsiooni, mis teda inspireerib ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad