Reklaam sulgub sekundi pärast

Suvesulased ei ole alati olnud nii edukad! Andres Puusepp: ma kukkusin traktori pealt alla

Suvesulased ning raadio Star FM saatejuhid Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp meenutasid saates "Minu esimene..." palju erinevaid seikasid oma elust. Puuseppale jäi oma elu esimesest tööst meelde, aga traktori pealt alla kukkumine.

"Minu esimene..." saade uurib oma külalistelt nende elu esimesi mälestusi, juhtumisi ja muid huvitavaid seikasid. Saate alguses pidid Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp meenutama oma elu esimest tööd ning selgus, et viimane mees ei olegi nii edukas suvesulane alati olnud nagu ta praegu teleekraanil jooksvas saates on. 

Puusepp meenutas aega, mil tema pidi põllu peal kive korjama. "Mul on see kuidagi väga hästi meeles. Ma ei tea kui vana ma olin. Ma arvan, et 10. Võib-olla natuke alla ja põllu peal korjatakse kive nii, et traktori taga sõidab see plaat ja siis viskad sinna plaadi peale kive.  Pärast tõstad need traktori kärru ja viid need kuhugi ära. Ma mäletan, et kukkusin sealt traktori pealt kastist alla ja see jäi mulle eluks ajaks meelde." Puusepp mäletas ka, et töö eest sai ta vaid natuke raha, millega sai jäätist osta. 

Vaata, kuidas Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp oma muid esimesi kogemusi meenutavad videost!

Lisaks saab TV3Play vahendusel vaadata ka saadet "Suvesulased", mida saab vaadata ka telekast esmaspäeva õhtuti kell 20.30!