Suur snäkkide fänn! Korraldaja avalikustas, mida soovib Justin Bieber lava taha

Foto: Scanpix
Justin Bieber / Foto: Scanpix

Kanada poplaulja Justin Bieber esineb täna Helsingis Kaisaniemi pargis, kus on ka kohal tv3.ee portaal. Soome väljaanne Iltaleht avaldas, mis peab kindlasti popstaari lava taha kuuluma.

Väljaande info põhjal on Kanada popstaar suur snäkkide fänn. Nimelt on ta palunud lava taha 132 erinevaid snäkke, 875 jooki, 57 puuvilja ja peaaegu 80 kilo jööd. Paraku ei täpsustata rohkem, milliste toodetega on täpsemalt tegu. Ühtlasi vajab Bieberi 100 liikmeline meeskond privaatsust ja on palunud endale ka eraldi riietusruume ning abilisi.  

Bieberi esinemisega on seotud üle 1000 inimese, sealhulgas nii tehnilised töötajad kui ka toitlustajad. Bieberi turnee algas veebruaris, kuid juunis jättis staar ootamatult mitmed kontserdid ära. Justin Bieber pidi tervislikel põhjustel oma maailmaturnees pausi tegema, kui teda tabas näohalvatus. Ta jätkas oma maailmatuuri 31. juulil Itaalias toimuval festivalil Lucca Summer. 

Just seal pöördus ta südamliku kõnega oma fännide poole, et meelde tuletada olulisi asju elus, mis tihtilugu kipuvad meelest minema.

Kommentaarid puuduvad