Strippar Marcot pommitati tapmisähvardustega: need olid mu hommikused tervituskõned!

“Kui ma olin ainult strippar, siis ma ei teadnudki, mis on fännid. Neid oli, aga nad olid toona hullumeelsed,” sõnab Marco Tasane, kes kannatas aastaid tagasi vihakõnede all.

“Kui ma neile piisavalt tähelepanu ei osutanud, siis nad lasevad helistada mulle kellegil, et mind tapetakse ära. Et kui ma tulen toast välja, siis ma saan kuuli. Kolm päeva kartsingi ja hiilisin nagu Hollywoodi staar seal Annelinnas,” meenutab strippar Marco “Miks me oleme idioodid?” podcastis, kuidas tema “fännid” teda ahistasid.

Politseisse ta aga minema ei soostunud. “Ma tahtsin olla mees, et mina ei karda neid,” põhjendab ta.

Siis läks aasta mööda ja Marco läks sõbrannaga kohvikusse. Kui Tasane tualetti läks, helistas taas üks jämedahäälne mees, kes lubas strippari ära tükeldada. Kõne vastu võtnud sõbranna oli Tasase sõnul näost valge. “Küsis, et kuule Marco, kas sa oled võlgu kellelegi? Vastasin, et ei ole, vaid need on minu hommikused tervituskõned!” ütleb ta. 

Tõelised fännid tekkisid Marcole aga siis, kui ta ka laulma ning muusikavideosid tegema hakkas. “Ma üldse ei kahetse, et ma neid teen. See on ju fun!” leiab ta.

Vaata videpodcasti koos Marcoga artikli päisest ja saa teada, miks ta Anu Saagimiga tülis on ning kuidas ta stripparina Eestis ära elab! 

Kommentaarid puuduvad