Stefan ja Victoria varjasid lapseootust juba Eurovisiooni ajal: kõik valed, mis tulid, läksid käiku

Stefan ja Victoria
Foto: Kristjan Lepp/Kroonika

Muusik Stefan Airapetjan andis teisipäeval koos kallima Victoria Koitsaarega Instagramis teada, et nende perre sünnib detsembris laps. Nüüd avaldas paar, kuidas nad seda uudist kiivalt varjama pidid.

Stefan ja Victoria käisid külas saates “Ringvaade Suvel”, kus nad avalikustasid, et teadsid rasedusest juba siis, kui Eurovisioonil käidi. Itaalias oli neil tõeline katsumus lapseootust varjata: igal üritusel pakuti neile alkohoolseid jooke ja kuskilt polnud ilma alkoholita jooke saada. „Kui me Itaalias küsisime alkoholivabu jooke, siis vaadati meid imeliku näoga, et jooge kraanist vett,“ kirjeldas Victoria itaallaste suhtumist. „Käisin veiniklaasiga ringi ja siis nurga taga Stefan jõi ära mu jooke kogu aeg. Tegin huulejälje veel klaasile peale,“ rääkis Victoria raseduse varjamisest.

Paar pidi pea iga päev lagedale tulema uue põhjuse ja hädavaledega, miks Victoria alkoholi tarbida ei saa: kord valutas pea, kord oli eelmise õhtu pidu liiga pikaks veninud. „Kõik valed, mis tulid, läksid käiku,“ naeris Victoria.

Paari beebi peaks ilmavalgust nägema tõeliselt maagilisel kuupäeval – 24. detsembril. Samal päeval tähistab Stefan ka ise enda sünnipäeva, nii et võib juhtuda, et sel aastal saab ta sünnipäevakingituseks lapse. „See on päris ootamatu,“ kirjeldas Stefan lõbusat kokkusattumust.

Kommentaarid puuduvad