Star FM-i saatejuhid: hommikuprogramm on nagu teraapia, ei ole võimalik lahkuda halva tujuga

Star FM-i hommiprogrammi saatejuhid Jürgen Pärnsalu, Pille Minev ja Andres Puusepp
Star FM-i hommiprogrammi saatejuhid Jürgen Pärnsalu, Pille Minev ja Andres Puusepp — FOTO: Mardo Männimägi

Andres Puuseppa, Pille Minevit ja Jürgen Pärnsalu motiveerib tööle tulema eelkõige hea seltskond. Sel korral on nad taas nomineeritud aasta raadiohääle tiitlile. Kroonika meelelahutusauhindade viimane hääletusvoor lõppeb juba sel pühapäeval ja oma lemmikule saab hääle anda siin.

Võitsite eelmisel korral aasta raadiohääle tiitli. Mis te arvate, milline on võiduvõimalus sellel aastal?

Pille: Võiduvõimalus on olemas, sest oleme jõudnud nominentide sekka. Eks Kroonika toimetuses selgub tõde juba lähipäevil, sest hääletamiseks ongi veel aega ainult paar päeva.
Jürgen: Tahaks loota, et meie võiduvõimalused on sama suured, kui eelmisel korral. Võidab ikka see, kelle kuulajad parimaks tunnistavad. Eks näis, kas oleme suutnud endiselt inimeste päeva hea tujuga alustada või peaksime natuke rohkem pingutama. Tõde selgub õige pea.
Andres: Selle aasta võiduvõimalust on raske ette ennustada. Tean, et meil on lojaalsed kuulajaid, kas nad ka hääletavad, seda näitab aeg.

Mida see auhind teie jaoks tähendab?

Pille: Näiteks seda, et saame sõbralikult munad ära jagada. Kuna minul juba koduriiulil mõned sellised on, siis lisaks eelmisel aastal võidetule saaks nii Jürgen kui Andres oma kodus munadele kohta valida.
Jürgen: See auhind tähendab seda, et meid kuulatakse ja meie tehtu läheb kuulajale korda. Oleme saanud endale palju sõpru ja tore on teada, et me ei ärka üksi.
Andres: Auhinna saamine on ilmselgelt tore ja teeb rõõmu, samas ei juhtu ka mitte midagi, kui me seda auhinda ei saa. Teeme oma saadet ikka edasi ja peab tõdema, et oleme siiski saanud oma kuulajatelt piisavalt palju hääli, et olla nomineeritud.

Kui palju see nominatsioon teie töös mõju avaldab ja teile motivatsiooni annab?

Pille: See annab rõõmu ja tänutunde, et kuulajad võtsid ette ning hääletasid. Kas avaldab mõju töös? Ei, sest teeme oma tööd niikuinii innukalt ja motiveeritult.
Jürgen: Muidugi on see motiveeriv. Kes ei tahaks aeg-ajalt pai ja kiitust.
Andres: Ma ei oska öelda, kas see auhind kuidagi mõju avaldab, aga loomulikult motivatsioon tõuseb ja on hea teada, et see, mida me teeme, läheb ka meie kuulajatele korda.

Keda te veel lisaks selles vallas välja tooksite ja kes vääriks samuti aasta raadiohääle tiitlit?

Pille: Häid raadiotegijaid on Eestis palju. Esimese hooga kargas pähe Andres Oja, kelle saateid naudin.
Jürgen: Kõik nomineeritud väärivad seda auhinda. Õnneks on hommikuprogrammide hulgas valikut ja erinevust ning inimene saab just endale meelepäraselt päeva alustada.
Andres: Ma arvan, et ka meie konkurendid on tublid ja väärivad samuti seda auhinda, kedagi konkreetselt välja tuua on keeruline. Paraku ise igal hommikul eetris olles ei jõua teisi hommikuprogramme kuulata, kuid olen veendunud, et kõik teevad oma asja südame ja pühendumusega.

Mis teid teie töös motiveerib?

Pille: Hea seltskond, töö sisu, rahuldav palk.
Jürgen: Meie mõnus seltskond ja sellest tulenev hea õhkkond.
Andres: Mind motiveerib igal hommikul raadiosse tulema hea seltskond. Hommikuprogramm on nagu teraapia, ei ole võimalik siit lahkuda halva tujuga. Vahel ikka juhtub, et olen pahur hommikul, aga Pille ja Jürgen suudavad kiiresti seda emotsiooni muuta.

Miks võiks iga Eesti inimene alustama päeva just Star FMi hommikuprogrammiga?

Pille: Ei pea, kuid võib. Meil on omavahel tore ja tahaks arvata, et suudame mõnusa emotsiooniga nakatada ka hommikust ärkajat.
Jürgen: Just siis alustad päeva hea tujuga ja siis oled sa parem inimene. Hea tuju on nakkav. Kui kõigil on hea tuju, siis on maailm parem paik.
Andres: Kui aga soovid hommikuti kuulda lõbusaid ja toredaid arutelusid erinevatel teemadel, siis kuula Star FMi hommikuprogrammi. Me üldiselt proovime olla positiivsed ja ärgata alati hea tujuga koos kuulajatega. Loomulikult nagu raadiotes ikka, ei puudu ka hea muusika – uued ja vanad hitid! 

Kommentaarid puuduvad