Reklaam sulgub sekundi pärast

Šokeeriv! Tippmodell Heidi Klum avalikustas oma kaalunumbri ja kui palju kaloreid ta päevas tarbib

Heidi Klum
Heidi Klum — FOTO: 123rf

50-aastane supermodell Heidi Klum avalikustas enda Instagrami kontol tõe oma saleda figuuri osas, milleks on lihtsalt minimaalselt kalorite tarbimine. Nimelt sööb naine päevas vähem kui on isegi tervislik!

Klum, kes on ka varasemalt rangete dieetide küüsis olnud, avalikustas, et kaalub praegu 62.5 kilogrammi. Ühtlasi rääkis ta oma jälgijatele, et tarbib päevas vaid 900 kalorit, mis on 300 kalorit vähem, kui on minimaalne soovituslik kalorite kogus ühe täiskasvanud naise jaoks.

Klum alustab oma päeva väherasvase hommikusöögiga, milleks on kolm kanapuljongis pošeeritud muna. See on tema sõnul ühtlasi üks "saladustest" tema vormi taga.

2008. aastal rääkis Klum, et ta sööb iga kolme tunni tagant väikeseid eineid, ent mitte kunagi pärast kella 20 ja vajadusel haaras õuna, kui nälg näpistama tuli.

Aastate jooksul on Klum oma toitumisharjumusi leevendanud, et see ei tunduks kui liigne pingutus, ent sellele vaatamata eelistab ta tervislikke toite.

"Alguses pidin (toidu osas olema distsiplineeritud) ja nüüd olen sellega lihtsalt nii harjunud," rääkis kolme lapse ema 2020. aastal ajakirjale Red Magazine. "Valikuid on väga palju, tuleb lihtsalt valida need õiged asjad."

Rääkides täiskasvanud naiste tervislikust kalorite kogusest ühes päevas, siis on see kahtlemata iga inimese jaoks individuaalne ja sõltub nii füüsilisest aktiivsusest kui ka pikkusest ning kaalust, ent ei tohiks kindlasti olla madalam kui 1200 kalorit päevas. Meeste puhul on see number 1500 kalorit päevas. Vaata selle kohta lähemalt SIIT!