Sõjatsoon võtteplatsil! “Squid Game’i” järgi vändatava saate filmimisel vajasid kolm inimest arstiabi

Menukast "Squid Game" sarjast vändatakse tõsielusaadet. — FOTO: Scanpix

Kolm inimest vajasid menuseriaali “Squid Game” järgi tehtava päriselulise saate filmimise ajal arstiabi. Voogedastuse hiiglane Netflix eitas, et keegi oleks saanud “tõsiseid vigastusi”.

Netflix teatas eelmisel aastal, et toob vaatajate ette tõsielusaate “Squid Game: The Challenge”, mis põhineb fiktiivsel Lõuna-Korea seriaalil, kus võistlejad osalevad kooliõues toimuvates mängudes, mille kaotamise korral nad surma saavad.

10-osalist võistlussarja filmitakse praegu Ühendkuningriigis, kuid Netflix ei ole tootmisega seoses täpsemaid üksikasju avaldanud.

Briti ajakirjanduses ilmusid teated, et uue saatesarja võtteplatsil on lausa “sõjatsooni” tingimused ning temperatuur langesv kohati lausa allapoole nullkraadi. Netflix saatis CNN´ile teate, milles kinnitati siiski, et ohutus on nende esimene prioriteet.

“Me hoolime väga meie näitlejate ja meeskonna tervisest ja ohutusest ning investeerisime kõikidesse asjakohastesse ohutusnõuetesse. Ehkki stuudios oli väga külm, ei vasta tõele ükski väide tõsiste vigastuste kohta,” selgitati teates. Netlfix kinnitas, et kolm inimest said kergemate tervisehäirete tõttu ravi ja meedikud olid kogu aeg kohal.

Netflixi menusarjast “Squid Game” sai peale ilmumist 2021. aasta lõpus platvormi kõigi aegade populaarseim seriaal.

Allikas: CNN. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad