Sisulooja Karl-Gustav Kurn üllatab uue ettevõtmisega: rohkem ma praegu ei paljasta…

Karl-Gustav Kurn
Karl-Gustav Kurn — FOTO: Erakogu

Sisulooja Karl-Gustav Kurn on tekitanud endale aastatega kindla ja truu jälgijaskonna. Nüüd kostitab noormees oma fänne uue podcastiga ”Kurnav teema”, mille avaepisood nägi ilmavalgust just täna.

”Kaitseväes olles sain aru, et kui sealt ära tulen, pole mul enne sügist midagi teha. Ma pidin kolm kuud täitma erinevate projektidega, millest üks on nüüd podcast. Teistest projektidest ma veel rääkida ei saa, kuid nii palju ütlen, et see on minu aasta,” ütleb Karl-Gustav tv3.ee portaalile.

Ta tõdeb, et tegelikult on podcast formaat, mis on talle sisuloojana veel üpris võõras. ”Podcaste ma küll kuulan, aga sellist ise pole ma varem teinud. Seega on hakanud mind huvitama ka raadiosaatejuhi amet, ehk see on ideaalne viis ennast proovile panna ja seda treenida,” leiab ta.

Tema podcast keskendub elulistele teemadele. ”Mul on elu jooksul kogunenud palju huvitavaid lugusid, mida ma kindlasti ei sooviks hauda kaasa võtta, vaid pigem teistega jagada – rõõmu, kogemusi ja samastatavuse tunnet,” lausub ta. Seega soovib ta näidata ennast veelgi autentsemana ja usub, et podcast on selleks kõige parem koht, kus salajutukesi inimeste jagada.

”Minu eesmärk on hoida podcast nagu “häälsõnumina sõbrale”. Sellisena, et sa räägid minuga ja sul tuleb tunne, et me oleksime vanad sõbrad ja ma räägin sulle oma seiklustest. Mõned lood on küll sellised, et olen tahtnud need ainult endale hoida, kuid no need on nii lahedad, et ma lihtsalt pean neist ka teistele rääkima,” ütleb Karl-Gustav.

Tema podcasti esimene osa nägi ilmavalgust täna, 5. aprillil ja keskendub sisulooja 2022. aastale. 

”2022 oli tõepoolest minu enesearengu aasta, mil õppisin ennast rohkem armastama. See episood räägib, kuidas läbi ebamugavate olukordade saab katkisest inimesest terve. Ehk milline ma olen ja millist elu ma hetkel elan,” sõnab Kurn.

Tema sõnul on podcast ”Kurnav teema” suunatud eelkõige noortele vanuses 16+. ”Samuti neile, kes soovivad saada inspiratsiooni ja innustust, elu nautida ning elada täie hooga. Teemad pöörlevad enamasti minu elu aktuaalsete olukordade ümber, ehk see podcast on üks kirju koer – episoodid on erinevat tüüpi ja seinast seina,” selgitab Karl-Gustav.

Kuna ta on ise osalenud lausa kahes tõsielusaates, siis lubab ta episoodi, mis kindlasti keskendub ka sellele teemale. ”Samuti tuleb juttu ka Soome käitseväest. Külla on tulemas lausa kaks Eesti tõsielustaari, aga rohkem ma praegu ei paljasta,” jätab ta salapära õhku.

Podcaste on Eestis juba päris palju, kuid Karl-Gustav tunneb, et ta isegi ei sooviks oma ettevõtmisega eristuda. ”Ma ei soovi ka selle projektiga kaugele jõuda. Podcast on kaheksa episoodi pikk, ehk selline kahe kuu projekt ja see lihtsalt avab mind enda jälgijatele paremini ja veelgi autentsemalt,” rõhutab ta.

Kommentaarid puuduvad