Reklaam sulgub sekundi pärast

Sisulooja Hensugusta šokeerib fänne uskumatu pakkumisega: peab olema vähemalt 18+

Hensugusta
Pilt: Delfi/KALLE VEESAAR

Kes siis ei teaks Hensugustat, kes eestlasi nii Youtube’s kui ka televisioonis on korralikult naerutanud. Kui alguses tundus Hensugusta üks viimaseid Instagrami postitusi nali, siis nüüd on saanud selgeks, et Ülenurme-Henri kedagi tillist tõmmata ei soovi.

Hensugusta oma Instagrami kontol välja kuulutanud koos Sony Music Balticsiga konkursi, kus ta lennutab ühe fänni koos endaga Harry Stylesi Stockholmi kontserdile. Tegu on hetkel kuumima muusikuga, kes on Spotifys oma viimase singliga „As it Was“ kõik rekordid purustanud. Ühtlasi on Harry Stylesi kontserdid igal pool maailmas välja müüdud, on Hensugusta konkurss kuumaks kaubaks.

Ja kes ei tahaks näha Harryt oma silmaga laval? Sul on erakordne võimalus minna koos Hensugustaga Harry Styles'i tuurile. Kontsert toimub 29. juunil Stockholmis ja sulle on kaetud on hotell, lennupiletid ja “Love on tour” kontserdipilet kaetud.

Võta loosist osa siit.

Harry Stylesi album „Harrys House“ ilmub juba 20. mail. Selleks, et olla esimene, kes seda kuuleb või osaleb kontserdi välja loosimises, eelsalvesta album siit.

Kommentaarid puuduvad