Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilves Zevakini ja Valtingu reaktsioonivideost: see oli tohutu üllatus!

Silvia Ilves kinnitab, et tema süda on võetud!
Silvia Ilves kinnitab, et tema süda on võetud! — FOTO: Taavi Sepp / Delfi Meedia

Silvia Ilves, kes on tuntud ja tunnustatud tšellist, tuli mõnda aega tagasi TV3 teleekraanile saatega "Üks nädal Silvia Ilvesega". See pole aga märkamatuks jäänud ka Eesti esiyoutuberitele Andrei Zevakinile ja Robin Valtingule, mis tuli Silviale endale suure üllatusena.

Silvia Ilvesest, kes on varem avalikkuse tähelepanu pälvinud tänu oma muusikalise talendi ning romantiliste suhete, on valminud saade "Üks nädal Silvia Ilvesega", kus kajastatakse tema tüüpilist nädalat ning mis avab telgitaguseid tema töö- ja eraellu.

Nagu õigetele youtuberitele kohane, on ka Zevakin ja Valting saate ülesse noppinud ning teinud sellest reaktsioonivideo. Uurisime, milliseid emotsioone video Silvias endas tekitas.

"Väga meeldib (reaktsioonivideo - toim)! Tunnistan, et olin eelarvamusega, olin valmis, et neile, noortele - ma ei tea, kas neil omal lapsi on - on saade samamoodi pigem hirmutav. Aga tohutu üllatus! Saan aru, et Andrei on kunagi muusikat õppinud. Ta saab väga hästi aru, mis tähendab muusikuks õppimise elu. Valting on suures peres kasvanud, saab väga hästi aru, mis tähendab lasterikkas peres kasvamine. Minust sai Zevakini ja Valtingu fänn! Super meelelahutus! Tahaks neid näha ja kallistada ja tõesti tänada. Väga hästi tabasid nüansse. Eile südaööl vaatasin ja pisarad tulid silma naerust, tänutundest," jagab Silvia oma ülevaid emotsioone.

Vaata saadet "Üks nädal Silvia Ilvesega" SIIT!