Silvia Ilves ilmus seltskonda uue salapärase härrasmehega: mina jäin talle silma…

Joonatan Pärn

Silvia Ilves ilmus eile tominud Triin Kordese albumi “Magic” esitluskontserdile koos salapärase härrasmehega. “Meil on küpsemas romantilise kavaga kontsertide sari. Mina jäin talle silma, andekas, kaunis naine ja hakkasime koostööd tegema,” kirjeldab Ilves. 

Ilvese koostööparnter on Soomes elav eestlasest pianist Rait Karm. “Mina teen koostööd ainult nägusate muusikutega,” sõnab Ilves härrasmehe tutvustuseks.

Karm selgitab koostöö sündi Ilvesega: “Mina olen oma elu sidunud Soomega juba üle kolmekümne aasta. Olen seal koolis käinud ja see on sinna kuidagi pidepunkti andnud. Põhjus (koostööks Ilvesega) oli selles, et Soomest ma ei leidnud ühtegi nii atraktiivset tšellomängijat. Ma olen viimased 15 aastat väga palju tšellistidega koostööd teinud ja see oli ka üks põhjus, miks ma just tšellisti otsisin. Sealt ma ühtegi sellist, kes oskab mängida ja on ka välimuselt atraktiivne, ei leidnud.”

Silvial ja Raidul on tulemas ühine romantikast tulvil kontsertide sari. “Kujutan ette, et kontsertõhtul võiks olla vein, küünlad ja mõisaruum. Oleme ka sõbrad ja saame väga hästi läbi. Meie ühine sõber on Triin (Kordes). Rait tunneb Triinu isegi kauem kui mina.”

Vaata päises olevast videost, kas Silvia on oma tšellomuusikaga maailma vallutamas ning millist tulevikku ennustab Rait Ilvese lastele, kes noorest east vaatamata juba koos emaga kontsertidel musitseerivad!

Kommentaarid puuduvad