Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilves avameelselt oma purunenud suhtest: see armukadedus oli kohutav!

Silvia Ilves
Silvia Ilves — FOTO: Erakogu

Tšellist Silvia Ilvest, kes tähistas 31. augustil oma 30. sünnipäeva, meenutab värskes intervjuus lahkuminekut Marcel Johannes Kitsest.

Silvia meenutab, kuidas Marceli ema oli oma poega hoiatanud, et naine rikub tema karjääri ära. "Kokkuvõttes ma oleks pidanud tegema suitsiidi kogu sellest armastusest ja valust, mida ma läbi elasin, aga ma valisin teised plaastrid selleks, et olla elus ja siin, kus ma praegu olen," avaldab Silvia.

Ühtlasi meenutas Silvia, kuidas "Miks me oleme idioodid?" podcastis käimine tema suhte mõranemisele hoogu juurde andis, sest Marceli häiris Silvia väljaöeldu. "Praegu on meil on parem läbi saada sõpradena – kogu see armukadedus oli kohutav, see muutus nii toksiliseks," tõdeb naine.

Loe täispikka artiklit Õhtulehest.

Podcastis "Miks me oleme idioodid?" rääkis Silvia avameelselt kärgpere muredest ja rõõmudest ning sealjuures ka oma toonasest elukaaslasest Marcel Johannes Kitsest.

Silvia tõdes, et kuna tema on paljuski hõivatud oma laste kasvatamisega ja Marcel püüdles parasjagu oma muusikaliste unistuste poole, siis ei saanud ta tema abile eriti lootma jääda. “Tema asjad on tema prioriteet, tal ei ole kasuisa kohustust kukil,” sõnas ta.

Silvia lähedased leidsid, et naine peaks endale parema mehe hankima. “Minu isa ütleb, et ta ei taha Marcelist midagi kuulda. Kõik mu sõbrannad ütlevad, et jäta Marcel, sul on vaja meest,” rääkis ta.

Marcel on Silviast kaks aastat noorem ja kuna temal endal lapsi pole, saab ta keskenduda oma karjäärile. Silvia sõnul on see kadestamistväärt, sest loomulikult tahaks ka tema hoopis muusikale rohkem pühenduda, aga neli last vajavad kasvatamist. “Marcel on nii noor, et ta ei saa mehe eest nii palju olla. Tal on olulisemad asjad ees kui aidata mind eraelus,” sõnas Silvia.

Küll aga leidis ta, et see on kõik seda väärt, sest Marcel on tema jaoks kui mehena veel avanemata õis. “Temast saab kunagi kindlasti suurepärane pereinimene, ma ei tea kedagi teist nii siirast armastajat,” õhkas ta.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst ja Soundcloudist!