Reklaam sulgub sekundi pärast

Siiri Sisask avaldas üllatava olukorra oma aiamaalt: läksin ta juurde ja sõimasin näo täis

Siiri Sisask Stari FMi hommikuprogrammis
Siiri Sisask Stari FMi hommikuprogrammis — FOTO: Siiri Sisask

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas armastatud muusik Siiri Sisask, kes rääkis lähemalt on toimetamistest aiamaal ja selgitas, kuidas ta seal täpsemalt ringi toimetab.

''Ma elan väga hästi, tänan küsimast, kevadiselt,'' ütleb Siiri Sisask intervjuu alguses. Siiri sõnul algab kevad algab tema jaoks alati samamoodi, selle tunneb ta ära, kui tema õuele tulevad esimesed sookured.

Saatejuht Pille Minev uuris, et kas muusik tegeleb ja lõikab ka oma aiamaal juba õunapuid. ''Ma ei ole ole veel jõudnud neid lõigata, aga ma tegin seda, lõikasin ära ploomipuu ja ma kuulsin, et ploomipuu armastab solvata saamist. Ma läksin ta juurde ja sõimasin näo täis,'' avaldab Siiri Sisask naerusuiselt ja lisas, et pärast tegi ikkagi puule pai.

Selline ebameeldiv raputus pidi puule mõjuma karastavalt. ''Eelkõige sellepärast, et ta ärkaks ja mõtleks, et tal on ka ikkagi mõni vastutus ning kohustus aias,'' selgitas Siiri Sisask. ''Mulle kohutavalt meeldib minu aed ja ma olen oma lillede üle väga uhke. Mul on selline korralik aiapidamine, et ma kasvatan oma toidu kõik ise,'' lausus Sisask.

Ta on täheldanud ka seda, et kui Eesti inimene elab maal, siis ei kipu ta teistega väga suhtlema. ''Kui sul üldse maal seda aega jääb. Mina ehitan endale juba viimased 20 aastat seda vana ja võimsat talukohta üle. Ma ei tea, kui palju kauneid kostüüme ja kingi olen ehitusse pannud. Iga mu väiksem sissetulek on läinud sinna,'' selgitas Sisask.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad