Sandra Vabarna paneb õpetajatele südamele: palun ärge nii tehke!

Sandra Vabarna
Sandra Vabarna — FOTO: TV3

Ansambel Trad.Attack! andis sel nädalal välja oma järjekorras viienda stuudioalbumi “Bring It On” ja andis saates “Hommik Anuga” intervjuu. Sandra Vabarna tunnistas intervjuus, et lauluõpetaja öeldu on tal siiani meeles ja seetõttu kartis ta aastaid laulda.

“Me ei tuurita enam 100 päeva aastas välismaal, valime natukene hoolikamalt, sest me oleme ka lapsevanemad ja meil on ka elektriarved ning muud mured, seega valime kohti, näiteks mõned ägedamad festivalid ja kohad. Päris iga asja peale jooksma ei pane,” rääkis Jalmar Vabarna intervjuus praegusest bändi korraldusest.

Värskele albumile “Bring It On” tõid nad kokku kõik selle, mida nad bändina varem kogenud on. Ühtlasi võib kuulda seal Sandra Vabarnat ka mitmes loos laulmas. Tuleb välja, et muusikul oli sellega suur kompleks ja pikka aega ei tahtnud ta seda laval üldse teha.

”Mulle ütles 6-aastasena lauluõpetaja, et ta keeldub mängimast klaverit, sest ma laulan nii mööda. Mind see sellel hetkel väga ei häirinud, aga praegu tagasi mõeldes see jäi valusalt mu sisse. Ma olen tegelenud sellega mentaalsel tasemel ikkagi pikalt,” rääkis Sandra Vabarna. Täna teab ta, et ta peab oma häält tehniliselt kontrollima. ”See on nii õudne kui annate õpilastele sellise tunde kaasa, palun ärge tehke seda,” suunas ta sõnumi lauluõpetajatele.

Vaata täispikka intervjuud bändiga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad