Reklaam sulgub sekundi pärast

Sandra Sillamaa värskest seksuaalsest avastusest: see avas korralikult mu silmad!

Johanna Alvin

Sandra Sillamaa
Sandra Sillamaa — FOTO: Erlend Štaub

Sandra Sillamaa jagas oma sotsiaalmeedia vahendusel silmi avavat kogemust. Nimelt otsustas muusik rääkida avameelselt vibraatoritest ja nende kasutamisest, millele ta ise siiani pigem vastu on olnud.

Trad.Attacki solist Sandra Sillamaa jagast oma Instagrami vahendusel äärmiselt avameelset video, kus arutleb, miks on inimesel vaja vibraatorit, kui tal on olemas partner.

Nimelt luges Sandra ühel sõpruskonnaga veedetud reisil Emily Negorski raamatut "Come As You Are" ning tõdes, et õppis antud teosest palju. "See oli minu jaoks täielik plahvatus. Minul on totaalselt puudulik seksuaalharidus ja see ikkagi avas korralikult minu silmad ja aju ja muutis mõtteviisi,“ sõnab Sandra.

"Mulle väga meeldib, kui ma loen mõnda uut raamatut, mis tekitab selliseid aju-plahvatusi ja siis mulle meenub kohe neid mõtteid ka teistega jagada," jagab Sandra entusiastlikult oma videos. "Mulle meeldib arutleda, küsida küsimusi ja tõstatasin ka seal seltskonnas erinevaid küsimusi. Sõber ütles, et "ei, kui naisel on vibraator, siis see on nagu petmine või tähendab seda, et mees ei saa voodis hakkama“. Ma sain aru, et mina olen pigem mõelnud nii, et milleks üldse on vaja vibraatorit, kui sul on olemas partner? Ma olen seda arvamust muutnud, sest arvan, et hea seks saab alguse sealt, et tunned iseennast väga hästi ja miks mitte ka neid mänguasju kasutada koos partneriga.“

Kommentaarid puuduvad