Saladusloor kerkib? Rihanna avaldas võimaliku vihje oma lapse nime kohta

Rihanna
Rihanna ja A$AP Rocky. Foto: Scanpix

Rihanna hõbedane jalgpallisärk näis vihjavat tema eelseisvale Super Bowli esinemisele, samas kui “D” tähega kaelaehe võis olla võimalik vihje tema lapse nime kohta, mille ümber lasub siiani saladusloor.

Paar nädalat tagasi saabus uudis, et Rihanna esineb 2023. aasta Super Bowlil. Rihanna ja A$AP Rocky 4 kuu vanuse poja nimi on aga endiselt saladus. Fännid hoiavad lauljatari igal sammul silma peal. 

Rihanna
Rihanna. Foto: splashnews.com

Rihannat märgati Los Angeleses kandmas hõbedast jalgpallisärki, mis viitas tema kauaoodatud esinemisele Super Bowlil, mille kohta on lauljatar varem öelnud, et on nii “närvis kui ka põnevil”. Samuti kandis ta hulgaliselt kaelakeesid, sealhulgas ühte D-tähega kaelaehet, mis võib olla võimalik vihje tema ja A$APi lapse nimele. 

Rihanna
Rihanna kaelaehe. Foto: splashnews.com

Rihannale lähedane allikas ütles ekslusiivselt Hollywood Life’ile, et paari suhe on parem kui kunagi varem. “Rihanna on näinud Rocky’s hoopis teist külge, mida ta pole kunagi varem tundnud. Ta on temasse veelgi rohkem armunud. Nad tervitasid ühise poja sündimist ja ta hindab iga hetke, mil näeb Rocky ja nende poja vahelist sidet,” lausus ta.

“Rihanna teab, kui lähedane on Rocky oma vennapoegadega ja nii sai ta aimu, milline oleks temaga koos lapsevanema rolli jagamine, kuid see ei tundunud kunagi nii täiuslik kui praegu. Rocky ei ole Rihanna juurest kordagi lahkunud ja ta aitab nende poja eest igal võimalikul moel hoolitseda,” jätkati.

Kaks teist allikat rääkisid Hollywood Life’ile, et Rocky on pakkunud lapsele tohutut tuge ja vahetanud isegi mähkmeid. Rihannast ja A$APist sai paar 2020. aastal pärast mitmeaastast sõprust. Paar teatas 2021. aasta jaanuaris, et ootab ühist last. Nad tervitasid 13. mail poja sündi.

Alllikas: hollywoodlife.com

Kommentaarid puuduvad