SAHINAD | Staarlaulja Billie Eilish veedab koos aega endast 11 aastat vanema nägusa noormehega

Billie Eilish
Billie Eilish. Foto: Scanpix

Billie Eilishit nähti koos The Neighbourhood’i laulja Jesse Rutherfordiga 14. oktoobril Los Angeleses. 20-aastane Eilish hoidis 31-aastase muusikuga käest kinni, kui nad Halloween Horror Nights’i peolt lahkusid.

Billie’t ja Jesse’it nähti TMZ andmetel ka augustis koos aega veetmas, mis pani fännid spekuleerima, et artistide vahel on midagi toimumas, hoolimata sellest, et kumbki neist ei kinnitanud, et nende vahel on süttinud armuleek. Billie ja Jesse suur vanusevahe pani inimesi sotsiaalmeedias kulme kergitama, kusjuures jälgijad juhtisid tähelepanu ka sellele, et Jesse tunneb Billie’it juba 15-aastasest saadik.

Spekulatsioonid Billie ja Jesse suhte kohta tekkisid pärast seda, kui lauljatar lõpetas spekulatsioonide kohaselt ühe aasta kestnud suhte Matthew Tyler Vorce’iga. 30- aastane näitleja ja produtsent lükkas ümber internetis levima hakanud spekulatsioonid, et üllatuslik lahkuminek oli tingitud petmisest. “Keegi ei petnud kedagi,” kirjutas ta Instagrami vahendusel. “Suhted lõppevad. Nii lihtne see ongi. Internetis kuulujuttude loomine ja valetamine on ohtlik.”

Vaata armsaid klõpse Billie ja Jesse ühise kvaliteetaja kohta siit!

Kommentaarid puuduvad