Reklaam sulgub sekundi pärast

Robin Valting imestunult: kuidas saab laulusaates osaleda keegi, kes ei oska laulda?

EFTA 2024 galat külastasid teiste seas Andrei Zevakin ja Robin Valting, kes olid oma tegemistega ka paaris kategoorias nomineeritud. Robin avaldas, et maskisaade pole kindlasti tema jaoks, sest ta ei oska laulda. Sõbra Andrei osalemist maskisaates aimas ta ühe kindla aspekti järgi.

Kui oluline on Andreile ja Robinile see, et nad olid nomineeritud? "See on ikkagi suur tunnustus, ma arvan. Eriti kolme saatega, pluss meie toimetaja sai ka toimetaja nominatsiooni. See on kõva sõna. Me ei tee seda mingite nominatsioonide, auhindade pärast. See on see, mida me ise tahame teha ja et rahvas saaks entertain'ida."

Robin olevat Twitterisse kirjutanud, et Andrei ei ütle talle, et ta on maskisaates või mitte. Siiski Robin kahtlustas seda. Millest ta aru sai, et saates on tema parim sõber? „Siis kui ta hüppas esimese laulu ajal. Ta laulis viie miinuse laulu "(nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi", siis ta hüppas kuidagi ja see oli täpselt tema hüppamine."

Kas Robin tahaks maskisaates hoopis ise osaleda ja kas ta oli natukene pettunud ka, kui Andreile tehti pakkumine ning talle sulle. Või ongi ta mõnes teises maskis?

"Sa oled juba teine ajakirjanik, kes sellist küsimust küsib. Ma ei saa sellest absoluutselt aru. Miks peaks olema inimene laulusaates, kui ta ei oska laulda? See ei ole koht minule," vastas Robin.

Kas on mingisugune projekt, mida kaks sõpra kindlasti tahaksid ära teha? Mehed avaldasid lisaks peagi tehtavale uuele reisisaatele veel oma mõtteid.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad