Reklaam sulgub sekundi pärast

Robbie Williams on loomas uut energiajoogi brändi: staaril oli varasemalt harjumus juua 20 Red Bulli päevas!

Robbie Williams
Robbie Williams tahab turule tulla päris oma energiajoogiga. — FOTO: Scanpix

Popstaar Robbie Williams on valmis tooma turule oma energiajookide brändi, et konkureerida tuntud Youtuber'i KSI poolt loodud energiajook Prime'iga, mis on brittide seas laineid löömas.

Williams esitas eelmisel kuul patenditaotluse oma energiajookide tootesarja kaubamärgile. Taotluse dokumendid näitavad, et mehe huvivaldkonnaks on "pulbriliste toidulisanditega rikastatud energiajookide segu", "elektrolüütidega rikastatud joogid meditsiinilisteks eesmärkideks" ja "mineraalidega rikastatud joogid", vahendab Mirror.

48-aastane laulja, kes väidetavalt jõi varem 20 purgitäit Red Bulli päevas, on tituleeritud nimega Rude Pump. Võimalik, et tegemist on vihjega tema 2006. aastal ilmunud albumi "Rudebox" suunas.

Youtuber KSI poolt turule toodud Prime on osutunud nii populaarseks, et supermarketites on näha klientide tormijooksu ja lapsevanemaid, kes püüavad kõigest väest oma laste käest Prime'i pudeleid kätte saada. 

Prime'i edule toetudes saab kinnitada, et energiajookidega seonduv äri on  muutumas meelelahutusmaailma staaridele tõeliselt tulutoovaks võimaluseks.

Allikas: thesun.co.uk. Loe täpsemalt siit!