Räppar nublu on valmis vajadusel kodumaad kaitsma: jah, teeksin seda!

nublu videovõttel
nublu ”Kastehein” videovõttel

tv3.ee portaalil avanes erakordne võimalus osa saada räppar nublu uue loo muusikavideo ”Kastehein” võttest. Seni avalikkuse ees madalat profiili hoidnud muusik tõdes intervjuus, et on valmis vajadusel kodumaad kaitsma.

”Kastehein” on kindlasti pala, mida peab uuesti ja aina uuesti kuulama. Uue singli sõnade autor on nublu ise ning loo produtseerisid koos temaga Gevin Niglas ja Joosep Järvesaar ehk Jozels. Singli miksis ja masterdas kokku Vallo Kikas ning loos teeb kaasa ka noor Ita-Riin.

nublu enda sõnul käsitleb ka video mitmeid olulisi teemasid, kuid läbivalt keerlevad need julguse ning tahtmise ümber oma kodu kaitsta. ”Rahvast rohkem kui inimesi – ehk siis neid kujusid meie ümber on rohkelt, aga palju neis hinge sees on, seda me ei tea,” arutleb muusik.

Tema sõnul räägib nii lugu kui video ühest perest, tegelikult meist kõigist ja sellest, mis võib pinge all inimestega juhtuda ning kuidas erinevas vanuses inimesed mingites situatsioonides käituvad.

Vaata eksklusiivset intervjuud nubluga videovõttelt lähemalt siit.

13. augustil juba saab alguse enam kui aasta pausil olnud “Kohviku tuur”. Tegemist on nublu esimese soolotuuriga, mille keskmeks tema kauaoodatud debüütalbum „Café Kosmos”.

13. augustil astub ta koos 2 Quick Startiga üles Rakvere Vallimäel.
27. augustil on ta Terminaatoriga Tartu ERMis.
2. augustil Vanilla Ninjaga Tallinna Telliskivi Kvartalis.

Kommentaarid puuduvad