Printsess Kate harrastab spordiala, mis tulevasele kuningale imelikuna tundub: Catherine, sa oled hull!

Printsess Kate ja pprints William
Printsess Kate ja pprints William — FOTO: 123rf

Walesi prints ja printsess ühinesid printsess Anne’i ja tema väimehe Mike Tindalliga, et esineda endise ragbimängija saates “The Good, The Bad and The Rugby”, mis läks eetrisse laupäeval. Paar rääkis omavahelisest võistlushimust ning printsess Kate’i huvist külmas vees ujumise vastu.

Kate’ile suunatud kommentaaris viskas Tindall nalja: “Ma ei ütle, et sa oled ülimalt võistlushimuline, aga…”

“Ma ei ole üldse võistlev,” ironiseeris printsess naeratades, kuid Tindallil sellega ei leppinud.

“Ma olen näinud teda beerpongi mängimas!” naljatas saatejuht samal ajal kui printsess naeris. Kate märkis seejärel, et tema konkurentsikülg ulatub kaugemale lihtsalt beerpongist ja et see on viinud ta koos Williamiga sportima.

“Ma arvan, et meil pole kahekesi tegelikult õnnestunud tennisemängu lõpetada,” ütles William, kes on All Englandi tennise- ja kroketiklubi kuninglik patroon, märkides, et mäng on neile kahele vaimseks väljakutseks. William lisas, et tennis muutub sääraseks mänguks, kus proovitakse üksteist petta ja segadusse ajada.

Tindall küsis, kas säärane vaimne võistlus on hakanud ilmnema ka mõnes paari kolmest lapsest: prints George, printsess Charlotte ja prints Louis.

“Minu meelest ainult natukene,” ütles printsess Anne naeratades.

“Minu arvates on väga huvitav see, et nad kõik on ilmselgelt väga erineva temperamendiga ja kuna nad kasvavad ning proovivad erinevaid spordialasid – ilmselgelt on nad veel väga noored –, on huvitav näha, kuidas see kasvab ja areneb.”

Kuigi podcasti keskmes on ragbi, rääkisid nii Walesi prints kui ka printsess oma armastusest teiste spordialade vastu. Williami jaoks on see jalgpall, samas kui Kate tunnistas üllatavat armastust külmas vees ujumise vastu.

“Ma tõesti armastan üldiselt kõiki spordialasid,” ütles Kate, täpsemalt, et ta isiklikult armastab tennist, aerutennist ja ujumist.

“Külmas vees ujumine – mida külmem, seda parem. Ma tõesti armastan seda,” ütles ta. “See on jõudnud selleni, et Williami reaktsioon on “Catherine, sa oled hull!” Ja kui on pime ja sajab vihma. Ma lähen ja otsin külma vett.”

Kommentaarid puuduvad