Polnudki “Terminaator”? Arnold Schwarzenegger avaldas, milline linateos tõi talle suurima palgapäeva

Arnold Schwarzenegger avaldas, millise filmiga on ta kõige rohkem raha teeninud!
Arnold Schwarzenegger avaldas, millise filmiga on ta kõige rohkem raha teeninud! — FOTO: © HEMEDIA / SWNS Group / Scanpix

Kuigi paljude jaoks seostub Hollywoodi märulistaar Arnold Schwarzenegger legendaarsete “Terminaatori” filmidega, ei olnud need siiski linateosed, millega mees on enim raha teeninud.

Nüüdseks 75-aastane Schwarzenegger avaldas, et talle maksti 30 miljonit dollarit (27,7 miljonit eurot) pahalase rolli eest Joel Schumacheri 1997. aasta filmis “Batman ja Robin”.

Schwarzenegger mängis karakterit nimega Mr Freeze, olles kõrvuti selliste staaridega nagu George Clooney ja Chris O’Donnell. Filmis astusid üles ka Uma Thurman ja Elle Macpherson.

Schwarzenegger selgitas talle suurima palgapäeva toonud filmi tagamaid: “See oli “Batman ja Robin”, kus nad andsid mulle üle 30 miljoni dollari. Minust sai Hollywoodi ajaloo kõige paremini tasustatud meelelahutaja.”

Hoolimata sellest, et filmis astusid üles tõelised staarnäitlejad, ei kujunenud see suureks hitiks ja hetkel on filmile IMDb-s antud hindeks 3,7/10. 

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad