Piret ja Tõnu Laikre kirjeldasid ärevat hetke: poolfinaalis oli see meile korralik ehmatus

Laikrete perebänd
Laikrete perebänd — FOTO: TV3

STAR FMi hommikuprogrammis käisid külas Piret ja Tõnu Laikre, kes astuvad oma perebändiga üles juba sel pühapäeval “Uue laulu” finaalis.

”Lasteaed, uni ja kool,” andis pereisa Tõnu vihje, millega ülejäänud pere tegeleb, kui vanemad on tulnud hommikul raadioeetrisse rääkima. ”Kodus on meil kuus last. Kaheksakesi elame seal ühe katuse all,” ütles Piret Laikre ja lisas, et kaks last ei ole nendega tõepoolest lavale kaasa tulnud.

Pere lubab, et finaaliks on nende esituses kindlasti midagi muutunud. ”Midagi me kindlasti muudame, sest seda ka eeldatakse. Kui oli poolfinaal, siis meil oli korraks ka ehmatus. Öeldi, et meie etteaste on töötav asi ja minge sama asjaga edasi ning siis produtsent ütles, et mis asja, kas tuletegi samamoodi. Seepeale jooksime kähku Ülemistesse ja vahetasime värvid ära,” kirjeldas Tõnu Laikre saates tekkinud ärevat olukorda.

Laikred tõdevad, et nad ei ole pressinud oma lapsi muusikaga tegelema, kuid ometigi on kõik väga talendikad. ”Kui ma näeksin, et kahel väiksemal poleks mitte mingit huvi muusika vastu, siis me ei pressiks. Ma usun, et igaühele on antud talent, siis on oluline seda ära tunda ja arendada,” rääkis Tõnu Laikre.

Star FMi hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad