Piltuudis! Soome superstaar Isac Elliot nautis Bieberi kontserti koos eestlastega

Isac Elliot
Pilt: pressifoto

Kanada poplaulja Justin Bieber esines eile õhtul Helsingis Kaisaniemi pargis. Kontserti nautisid ka mitmed Soome popstaarid, teiste seas Mikael Gabriel, kes oli staari üks soojendaja ja Isac Elliot.

Justin Bieber andis 9. augusti õhtul Helsingis võimsa kontserdi. Kohale olid tulnud paljud fännid naaberriikidest ja ka rohkelt külastajaid Eestist. Bieberi esinemisega on seotud üle 1000 inimese, sealhulgas nii tehnilised töötajad kui ka toitlustajad. Bieberi turnee algas veebruaris, kuid juunis jättis staar ootamatult mitmed kontserdid ära.

Hiljem selgus, et ta pidi just tervislikel põhjustel oma maailmaturnees pausi tegema, kui teda tabas näohalvatus. Bieber jätkas oma maailmatuuri alates 31. juulist Itaalias toimuval festivalil Lucca Summer.

Soome Kaisaniemi parki oli Justin Bieberi kontserti kuulama tulnud ka mitmed Soome superstaarid. Näiteks Mikael Gabriel, kes popstaari soojendas ja rahva oma vinge lavashow‘ga korralikult üles küttis.

Kontserdi oli tulnud vaatama ka teine Soome popstaar Isac Elliot, kes nautis Bieberi loomingut täiel rinnal ja laulis nii mõndagi hitti kaasa. Ühtlasi kohtus Soome muusik ka eestlastega ja jagas värskeid kontserdimuljeid. Pildil on popstaar koos TV3 raadiote turundusjuhi Triinu Talvistega.

Triinu Talviste ja Isac Elliot
Triinu Talviste ja Isac Elliot

Kommentaarid puuduvad