Reklaam sulgub sekundi pärast

Piltuudis! Rihanna näitas julge stiiliga oma suurt beebikõhtu

Rihanna
Rihanna — FOTO: Scanpix

Sellel nädalal tabas kaamerasilma Rihanna koos oma kallima A$AP Rockyga vahetult enne teise lapsi sündi sisseosteid tegemas.

Paar liikus ringi Beverly Hillsis, kus neid tabati autosse sisenemas. Paljud märkasid Rihanna julget stiilivalikut ja suurt beebikõhtu. Staar kandis julgelt ühevärvilist kärbitud ''Rage Against The Machine'' toppi ja jättis moodsalt kottis teksade ülemise nööbi lahti. Kahtlemata on see julge valik ja iga rase sellist valikut välja ei kannaks.

Veebruarikuus avaldas maailmakuulus popartist Super Bowlil toimunud esinemise ajal maailmaga uudist, et ootab teist last. Lauljatar vihjas varem, et ta võib esinemisele ''kedagi veel kaasa tuua'', kui andis intervjuu The Process with Nate Burleson taskuhäälingule. ''Ma mõtlen, et võtan veel kedagi kaasa! Vaatame,'' jäi ta tol hetkel salapäraseks.

13. mail 2022 sündis paari perre poeg, kes sai nimeks RZA Athelston Mayers. Rihanna ja Asap Rocky on koos aastast 2020. Raseduse lõpufaasis tuli neil üle elada palju ebamugavusi - alustuseks süüdistas üks suunamudija meest Rihanna petmises, kummutades selle siiski peagi, seejärel arreteeriti aga Asap Rocky seoses ühe tulistamisega, kuid vabastati peagi kautsjoni vastu.

Vaata piltuudist lähemalt siit.