Piltuudis! Ozzy Osbourne naine on rohkelt kaalu kaotanud ja pea tundmatuseni muutunud

Sharon Rachel Osbourne
Sharon Rachel Osbourne — FOTO: Scanpix

Sharon Osbourne on viimastel aastatel kimpus olnud mitmete terviseprobleemidega. Nimelt möödunud aastal viidi ta kiirabiga haiglasse pärast seda, kui naine oma uue telesarja võtetel ootamatult kokku kukkus. Nüüd on Sharon kaotanud nii palju kaalu, et on suisa tundmatuseni muutunud.

Sharon Osbourne pole meedias varjanud, et on pea terve elu maadelnud ülekaaluga. Kuid nüüd on eakas naine leidnud lausa imeravimi, mis on tema välimust pea tundmatuseni muutnud. Naine sõnas, et on tänu kõmuliste semaglutiidisüstide abil kaotanud lausa 15 liigset kilo.

Sharon Osbourne rääkis eelmisel kuul jutusaates ''The Talk'', et võttis nelja kuuga alla umbes 15 kilo. Ta tõdes, et tundis paar esimest kuud iiveldust. Samuti on kaasnev näht see, et süda oli iga päev paha või kõht lahti. Kuid kaalukaotuse üle tunneb ta uhkust ja sõnab, et pole pärast süstima hakkamist tavatoitu süües grammigi juurde võtnud.

Paljud fännid juhivad siiski tähelepanu, et värsketel fotodel paistab Ozzy Osbourne'i kaasa juba liigagi kõhetu ja kõhn välja. Kuid nii mõnigi sõnab, et oluline on see, et naise enda tervisega on kõik korras. Kuid tänavune aasta pole naise jaoks isiklikus plaanis väga kergelt alanud. Nimelt, aasta alguses tühistas tema abikaasa Ozzy Osbourne Euroopa turnee nelja aasta taguse seljavigastuse tõttu. Mõned kuud tagasi andis Sharon meediale teada, et loobus oma töökohustustest, et hoolitseda oma abikaasa eest.

Ozzy Osbourne on viimastel aastatel kannatanud tõsiste tervisehädade käes. Osbourne vigastas oma selga, kaela ja õlgu 2019. aastal kodus kukkudes. 2020. aastal paljastas muusik, et tal diagnoositi Parkinsoni tõbi juba 2003. aastal, kuid toona pidi ta seda saladuses hoidma.

Vaata värskeid fotosid Sharon Osbourne'ist lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad