Reklaam sulgub sekundi pärast

Piltuudis I Liis Lemsalu kohtus tuntud Ameerika südametemurdjaga

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu. Foto: Silver Siilak

Liis Lemsalu on ainukene kodumaine artist, keda jälgib Instagramis Ameerikast pärit noor superstaar Benson Boon. Ühtlasi kohtusid noored mõned nädalad tagasi Dua Lipa kontserdil.

Ameerikast pärit 20-aastane laulja ja laulukirjutaja Benson Boone on lühikese ajaga end inimeste südamesse laulnud. Hiti staatuse saavutanud singliga "Ghost Town" rambivalguse poole sööstnud noormees avaldab sel reedel oma debüütalbumi "Walk Me Home...", millelt ilmus äsja koos muusikavideoga emotsionaalne singel "Better Alone". 

Benson oli oma andekusest täiesti teadmatuses enne kui ta kutsuti kooli talendivõistlusel bändiga liituma. Boone lõi kogu publiku, sealhulgas ka iseenda, täielikult pahviks ja leidis äkitselt oma kutsumuse. Soov anda edasi ehedaid emotsioone, mõjutab Bensonit ka loomingulisest küljest. 

Spotifys kuulab Bensoni loomingut igakuiselt 11 miljonit kuulajat ning hetke kuumimal platvormil TikTok jälgib südamliku noormehe tegemisi 3,2 miljonit fänni.

Sotsiaalmeedias jälgib muusik ise vaid 461 inimest, kellest üheks on meie enda kaunitar Liis Lemsalu. Kahe artisti kohtumises on süüdi aga hoopis kolmas superstaar, Dua Lipa, kelle kontserdi eelpeol noored kokku jooksid ja juttu puhuma sattusid. 

Vaata Liis Lemsalu ja Benson Booni kohtumisest jäädvustust lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad