Reklaam sulgub sekundi pärast

Peidupaik ühes Euroopa puumajas! 7 üllatavat fakti, mida sa Margot Robbie kohta ei teadnud

Margot Robbie
Margot Robbie — FOTO: Scanpix

Näitleja Margot Robbie särab uues ''Barbie'' filmis ja tõmbab tähelepanu pea kõikidel esilinastustel, kus ta kannab just neid kleite, mis on inspireeritud nukkudest. Selle valguses uurisime lähemalt, millised on seniteadmata faktid Margot Robbie kohta.

Kahtlemata on ta kujundanud endale karjääri, millest paljud noored näitlejad vaid unistavad. Olles 17-aastaselt saanud Donna Freedmani rolli Austraalia seebis ''Naabrid'', on ta mänginud mitmes linateoses. Näiteks, Leonardo DiCaprio kõrval filmides ''The Wolf of Wall Street'' ja Quentin Tarantino filmis ''Once Upon A Time in Hollywood''.

Siin on mõned seniteadmata faktid Margot Robbie kohta:

  • Margot Elise Robbie on sündinud 2. juulil 1990 Dalbyis ja pärit Austraaliast. Ta on olnud korra nomineeritud Oscarile ja kolm korda BAFTA auhinnale. 2017. aastal valis ajakiri ''Time'' ta maailma saja mõjukaima inimese hulka.
  • Ühtlasi on ta andekas jutuvestja. Olles asutanud koos abikaasa Tom Ackerleyga oma produktsioonifirma ''LuckyChap Entertainment'', on ta kasutanud seda platvormina, et pöörata tähelepanu ka paljudele probleemidele. Näiteks aasta ühe suurima filmi "Promising Young Women" produtseeris just Margot Robbie.
  • Ta on suutnud juhtida oma karjääri õiges suunas eelkõige tänu sellele, et on osanud kirjutada meelelahutustööstuse olulistele tegijatele veenvaid kirju. Ta on hea näide ütlusest: kui sa midagi tahad, siis mine ja võta see.
  • Margot Robbie on abielus Thomas Ackerley'ga, kes on Briti filmiprodutsent ja samuti näitleja. Üheskoos külastavad nad sageli salajast Euroopa retriiti. Aeg-ajalt kaovad Robbie ja tema abikaasa keset Euroopat puumajja elama. Kus see täpselt asub? Vot see on hästi hoitud saladus.
  • Austraaliast New York'i kolides kuulus ta mõnda aega jäähoki liigasse. Robbie rääkis 2017. aastal meediale, et oli nii suur "Mighty Ducksi" filmide fänn, et tahtis seetõttu ka hokit ise mängida. Seega liitus ta meeskonnaga, kui ta esimest korda Ameerikasse kolis.
  • Ta tähistas 2014. aastal oma 24. sünnipäeva 24-tunnise peoga. Robbie sõnas, et pikk pidu toimus Londonis koos tema parimate sõpradega. Pidustused algasid kell 9.00 šampanja ja hea hommikusöögiga, millele järgnes mitmekordne riietuse vahetus, reis Hyde Parki, peatus Five Guys'is burgerite söömiseks ning külastused järk-järgult räpasematesse baaridesse.
  • Robbie teeskles lapsepõlves oma surma, kuna põlgas ühte lapsehoidjat. Eelmisel aastal rääkis Margot Robbie ühes intervjuus, et tal oli lapsehoidja Talia, keda ta lausa jumaldas. Kuid ta ei saanud ühel päeval töötada, nii et väike Robbie sai asenduslapsehoidjaks vana daami, keda Robbie kirjeldas kui tõeliselt tõredat ja kurja inimest. "Ma olin nii nördinud, et meil ei olnud enam Taliat ja seetõttu mängisin surnut,'' sõnas Robbie.