Reklaam sulgub sekundi pärast

Palju õnne! Taavi Libe pärjati EFTA-l parima saatejuhi tiitliga: aitäh sulle, televaataja!

Eesti filmi- ja teleauhindade konkursi parima saatejuhi auhinna võitnud Taavi Libe tänas nii televaatajaid kui neid, kes teda endale koju sisse lasevad ja oma loo räägivad. "Ilma nendeta seda saadet ei oleks," ütles Taavi tänulikult.

EFTA 2024 galal parima saatejuhi tiitli saanud Taavi Libel on kahtlemata kiiduväärt oskus oma intervjueeritavatega jutule saada ja selliste inimeste ring on väga mitmekesine.

„Aitäh sulle televaataja, et sa oled mind lasknud oma koju nii läbi televiisori kui ka nii, et ma olen su uksele koputanud," ütles Taavi laval auhinda kätte saades.

TV3 portaalile andis Taavi intervjuu koos abikaasa Katariinaga, kes muide võitis samuti auhinna: "Aasta sisulooja televisioonis".

Kas Taavil ja Katariinal läheb töö ka õhtul koju tulles edasi? "Tegelikult vist küll on nii, eriti Taavi puhul," ütles Katariina ja lisas, et Taavi oleks pidanud saatejuhi tiitli asemel saama teleajakirjaniku tiitli.

Kas auhinnad on Taavi ja Katariina jaoks olulised? "Minu jaoks on see selles mõttes oluline. Mulle on kuidagi tundunud, et selle žanri kohta, kus käiakse mõnikord ka hambutute inimeste juures, võib teležürii arvata, et see on madal. Tänapäeval hinnatakse ka täiesti tavaliste inimeste lugusid, see on minu jaoks oluline. Väga oluline on ka see, et TV3 on mind nomineerinud nii olulises kategoorias, see teeb mulle rõõmu," vastas Taavi.

Kui palju tööd läheb Taavil "Märgatud Eestis" alla, et õigeid inimesi ja õigeid lugusid? "Ma ei mäleta mitte ühtegi hooaja viimast kolmandikku, kus ei oleks olnud iga päev hing paelaga kaelas, et lihtsalt ei ole lugusid, mida saatesse panna. Aga alati on kõik läinud õnneks ja ma olen väga tänulik nendele inimestele, kes on minu usaldanud ja oma lugu rääkinud. Ilma nendeta seda saadet ei oleks."

Näita 2 kommentaari

……et ka lihtsatest inimestest võiks saateid auhinnata!!!!!!!!!!!
See on ju väga südamesse minev saade ,kui lisaks tähtsatele ninadele ka lihtsate inimeste elust saateid tehakse !!!!!!!!
Taavi Libe ei ole nii pirtsakas ja uhke,et ei kõlbaks minna lihtsate inimeste juurde neist saadet tegema ja samuti ka “Kuuuurija” saatejuht —-mõlemad on VÄÄRT SAAMA AUHINDA!!!!!!!!!!!!

KATRIN LUST JÄETI TÄIESTI ÜLEKOHTUSELT AUHINNAST ILMA !!!!!!!!!!!
SEE JÄÄB ZÜRII SÜDAUNNISTUSELE

Vasta

…..SÜDAMETUNNISTUSELE!!!!!!!!!!!!!!!
VÄGA EBAÕIGLANE OLI JÄTRA KATRIN LUST ILMA AUHINNAST!!!!!!!!!!!!!

Vasta