Palju õnne! Luisa Rõivas lõpetas ülikoolis põneva eriala: olen nii tänulik selle teekonna eest

Luisa

Lauljanna Luisa Rõivas andis oma sotisaalmeedias teada, et tema elus on lõpule jõudnud oluline peatükk. Nimelt omandas lauljanna ülikoolis magistrikraadi.

Luisa alustas 2015. aastal õpinguid magistriõpinguid ning seitse aastat hiljem sai ta ihaldatud kraadi kätte. 16. juunil toimunud TalTechi majandusosakonna lõpuaktusel sai Luisa lõpudiplomi ärikorralduse erialal.

“2015 alustasin magistriõpinguid. Vahepeal sündis meie perre juurde kaks last Herman ja Uma ning toimus teisi suuri elumuutusi, mis plaanid veidi omasoodu juhtisid. Selles vahemikus, aga kohtusin väga paljude toredate inimestega, sain uusi kogemusi ja teadmisi,” kirjutas Luisa oma Facebooki postituses. 

Luisa tõdes, et kui ta selle aasta 31. mail magistritööd kaitses, siis ei olnud tema jaoks lõputöö hinne üldsegi oluline. “Sisimas on ikka hea tunne, kui see suur pingutus sellise suurepärase lõpu sai,” viitas lauljanna väga heale sooritusele. 

“Olen nii õnnelik ja tänulik selle teekonna eest. Super tänulik oma juhendajale Anu Leppimanile, kes minusse uskus ja nii pikalt mind sel teel juhendas. Aitäh mu perele ja lastele ja super hoidjale, ilma teieta ei oleks olnud seda aega, et seda kõike kirjutada. Aitäh mu sõpradele, kes alati ütlesid “You Can Do It”,” kirjutas lauljanna. 

Vaata Luisa Instagrami postitust siit: 

Kommentaarid puuduvad