Palju õnne, Hendrik Sal-Saller! Vaata, mida ennustavad tema tähemärgile Merily Timmeri tarokaardid

Hendrik Sal-Saller
Hendrik Sal-Saller — FOTO: TV3

Hendrik Sal-Saller on eesti muusik ja laulukirjutaja, kes on tuntud eeskätt ansambli Smilers laulja, laulukirjutaja ja eestvedajana ning täna tähistab mees oma 57. sünnipäeva!

31. jaanuaril sündinud Hendrik Sal-Saller on tähtkujult veevalaja ja nii vaatasime üle, mida ennustavad talle Merily Timmeri tarokaardid käesolevaks nädalaks.

“Täpselt nagu eelmine nädal – kas te ise või teie kaaslane vaatab kõrvale. Sel nädalal võib see asi välja tulla. Natuke muretsete, aga mitte üleliia. Oma hobidega tegelete ja panete paika tööasju,” alustab Merily ennustust.

“Meesterahvad! Töö- ja rahaasju võtate kuidagi mõnusalt, mänguliselt. Teete uusi plaane, aga ise hästi naudite, kuidas te oma asju edasi tahate teha,” jätkab Merily.

Naisterahvad asuvad aga reise vaatama. “Kui valite sihtkohta, siis valige koht vee ääres kindlasti. Kes suhtes on, sel nädalal sobivad loomingulised ja kultuursed tegevused. Eriti, kui teil on lapsed ja pere ja lähete kõik koos. See on kõige parem mõte teha kõike koos. Kes on vallalised, puhtalt töö nädal. Kogu teie aeg kulub tööle,” räägib Timmer.

Merily soovitab kõikidele veevalajatele külma närvi, sest need, kes on kõrvale vaadanud, siis nüüd tuleb see ka kindlasti välja.

Eesti tuntuim pop- ja rock ansambel Smilers tähistab oma 30. juubelit juba 18. märtsil Unibet Arenal. Piletid on saadaval siin.

Vaata ennustust veevalajatele videost!

2023. aastal tähistab pop- ja rock ansambel Smilers oma 30. juubelit Unibet Arenal. Lisaks kontsertidele Eestis ja Soomes on Smilers üles astunud Lõuna-Prantsusmaa Alpides, Sharm el Sheikhis Egiptuses, Rootsis Stockholmis, Gruusias Tbilisis ja Hispaanias Marbellas.

Suur juubelikontsert annab võimaluse teha kummardus viimasele 30 aastale, mille jooksul on toimunud lugematul arvul kontserte. Seekordne kontsert Unibet Arenal on aga midagi palju suuremat ja võimsamat, kui kunagi varem. 

Peakorraldaja Andres Puusepp lisab: “Esmakordselt võetakse kontserdil kasutusele eriefektid, mida varem Eestis kasutatud pole ja mis tellitakse siia välismaalt, kogu meeskond pingutab selle nimel, et show tuleks vägev ja enneolematu!” 

Smilers on avaldanud 15 stuudioalbumit mitmekümne raadiohitiga ning kahel järjetikul aastal kuulutatud aasta artistiks. Bändis on aastate jooksul kaasa löönud palju muusikuid, Unibet Arenal astuvad üles basskitarril Urmas Jaarman, soolokitarril Erko Laurimaa, klahvpillil Mikko Saira ja trummidel Raido Kurri.

18. märtsil Unibet Arenal unustamatu juubelikontsert, kogu info ja piletid leiad SIIT!

Kiirusta, sest Smilersi suur juubelikontsert on juba 80% välja müüdud!

Kommentaarid puuduvad