Palju õnne! Faktid sünnipäevalaps Andrei Zevakinist, mida sa varem ei teadnud

Täna saab 27-aastaseks Youtuber ja sisulooja Andrei Zevakin. Tema anded ei piirdu aga vaid videote tegemisega, vaid tegemist on ühtlasi andeka muusiku ja saatejuhiga.

Andrei Zevakin on nimi, mida ilmselt tänaseks teab pea iga eestlane. Kuigi noormees on korduvalt ka avalikkuse ees esinenud, on temas peidus nii mõndagi, mida me veel ei tea. Tema sünnipäeva puhul meenutame, kuidas veebisaates “Minu esimene” paljastas ta, milline oli tema esmakordne tõeline südamevalu ja miks teda korduvalt koolis tundidest välja saadeti.

Andrei meenutab, kuidas nii tema esimene armastus kui ka esimene südamevalu juhtus ühe hispaania neiuga, keda ta kohtas Ameerikas. “Me olime LA-s kuu aega, kui ma USAs käisin laagrites ja seal üks hispaania tüdruk hakkas mulle väga meeldima. Mina olin 14, tema oli 17-18. Me suht hästi saime läbi ja ma rämedalt armusin ära. Siis ta läks ära ja see ei mänginud välja. Siis ma nutsin seal,” meenutab Zevakin.

Muuhulgas paljastas sisulooja, kuidas ta teenis esimesed 1000 eurot ja kas tal on olnud üldse ebaõnnestumisi.

TV3.ee toimetus soovib Andreile palju õnne ja õnnestumisi ka edaspidiseks!

Miks Andreid korduvalt tunnist välja saadeti ja milline oli tema esimene kokkupuude politseiga, vaata lähemalt artikli päises olevast videost!

Kuula ka podcasti koos Andrei Zevakiniga!

Kommentaarid puuduvad