Palju õnne armastatud raadiohääl Pille Minev! Vaata ja meenuta, mis oli tema jaoks hullem kui 50. juubel

Pille Minev
Pilt: Star FM

Pille Minev on eesti ajakirjanik, kelle mahe tämber ja hääl on tuttav pea igas Eestimaa kodus. Täna tähistab ta oma 51. aastast sünnipäeva ja sel puhul meenutame hetke, mis tõi Pillele raadioeetris peaaegu pisara silma.

Pille Minev oli aastatel 1996–2009 vaheaegadega telesaadete “Bingo loto” ja “Suur lotokolmapäev” saatejuht. Täna on ta üks Star FM-i hommikuprogrammi saatejuhte ja mitmete auhindadega pärjatud tunnustatud raadiohääl. Näiteks, Eesti Meelelahutus­auhindade galal sai ta kõrgema autasu – Pille hääletati 2021. aasta parimaks raadiosaatejuhiks.

Sel aastal korraldasid Star FM saatejuhid Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu oma kolleegile naistepäev puhul vahva üllatuse. Nimelt, kõndisid stuudiosse Tallinna Ülikooli meestekoor, kes esitas pala “Jää vabaks Eesti meri”. Lisaks kinkis iga mees Pillele ühe roosi ja kommikarbi.

Meenuta meeleolukat klippi lähemalt siit.

Pille oli üllatusest pehmelt öeldes šokeeritud. “Sõbrad, see on hullem kui 50s juubel! Päris ausalt! Niisugune tunne, nagu ma oleks täna abiellunud. Nii suurelt ei ole minu meelest siin mitte kunagi mitte ühtegi asja tehtud. Mis nüüd juhtus?” esitas ta hämmingus küsimuse.

Sellel aastal tähistab Pille Minev on 51. sünnipäeva maal, kus ta naudib aega lähedaste, loomade ja looduse seltsis.

Soovime Pille Minevile rohkelt õnne ja kõike head edaspidiseks!

Kommentaarid puuduvad