Reklaam sulgub sekundi pärast

Palja Porgandina tuntud Cassia Shakti kinnitab uut suhet: olen ülepeakaela armunud!

Cassia Shakti Šamotailo
Cassia Shakti Šamotailo — FOTO: Erlend Štaub/TFW

Sisulooja Cassia Shakti Šamotailo (endine Merilin Taimre, tuntud ka kui Paljas Porgand) kinnitab sotsiaalmeedia vahendusel, et on endale uue kallima leidnud. Hiljuti täitus neil tervelt üks kuu koosoldud aega.

Cassia Shakti jagab sotsiaalmeedia vahendusel, et tema südame on võitnud salapärane härrasmees, kellega tal täitus hiljuti kuu aega suhtesse astumisest. „Meil sai mehega üks kuu suhtes olemist ning lootusetu romantikuna tahtsin ma seda tähistada,“ kirjutab naine pildigalerii juures.

Piltidel on näha, kuidas ta veedab aega oma kallima embuses ja särab uhke lillekimbuga. Esimene tähtpäev veedeti Noarootsi puhkemajas.

„Grillisime, Netflix & chill'isime, vannitasime, veinitasime, päevitasime ja nautisime sajaga teineteise kohaolu ja eksistentsi üksteise elus. Olen nii tänulik, õnnelik ja ülepeakaela armunud,“ kirjutab Cassia.

Cassia räägib Instagramis, kuidas ta kohtus oma mehega tänu manifesteerimisele. Nimelt soovis ta juba pikemat aega oma ellu meest, kes temaga sobituks. Nüüd see aga juhtuski. „Tahtsin väga minna suusareisile. Olin väga lähedal, et minna koos meessõbra pundiga, aga kuna seal olid kõik mehed, polnud naised siiski oodatud. Siis tuli vanaisa oma naisega külla. Rääkisin neile, et tahan minna suusareisile aga pole kellegagi minna. Vanaisa naine ütles, et mu vanem vend otsib just inimesi, kes temaga suusareisil ühineks. Neil oli veel paar voodit majas vabad. Kuna ma ise sotsiaalmeediat ei tarbi, polnud mul sellest õrna aimugi ja võtsin vennaga ühendust,“ räägib Shakti.

„Seal pundis oli mul mitmeid tuttavaid. Tunnetasin juba ette, et universum saadab mulle tohutult palju mehi teele. Teadsin kohe, et suusareisilt ma endale ka mehe leian. Kelle? Polnud õrna aimugi,“ räägib Shakti.

Enne reisi algust tehti reisikaaslastega ühine vestlusgrupp, kust tunnetas Cassia ära, kes tema tulevane mees on. „Tunne oli nii tugev. Nägin grupivestluses kõikide meeste profiilipilte ja mul oli kohene äratundmine – see on minu mees. Ei teadnud tema kohta midagi, aga mu sisetunne ei valeta. Ma ei oska seda seletada, aga mingeid asju ma lihtsalt tean,“ ütleb Shakti.

Ka Cassia jälgijad said Instagrami storyde kaudu võimaluse naiselt tema uue suhte kohta küsida. Näiteks taheti teada, kas tema uus kallim on eestlane või välismaalane. „Seda küsimust sain väga palju. Minu jaoks polnud välismaalane valikus, seega ikka Eesti mees,“ kinnitas ta.

„Oleme iseloomult äärmiselt sarnased. Meil mõlemal on totakas huumor, oleme positiivsed, elavad, ekstraverdid ja sooja südamega, uudishimulikud, intelligentsed, tegusad, usaldusväärsed. Oleme mõlemad Jäärad. Ütleme nii, et leidsin endast meesversiooni. Meil on lisaks samad väärtused ja tulevikuvaated,“ rääkis Cassia sotsiaalmeedias. Lisaks mainis ta, et mehel ei ole eelnevatest suhetest lapsi ning ta on Cassia on temast veidi vanem.

Naine avaldas, et teda võlus esmalt mehe särav naeratus, mille kohta teeb ta siiani komplimente. „Nii kui ta lennujaamas hammastega naeratas, sain kinnitust oma sisetundele. Valge pusa, mida ta kohtudes kandis, mõjus mulle millegipärast äärmiselt ligitõmbavalt,“ kirjeldas ta.

Ühtlasi kinnitas ta, et kihlatud nad veel pole, kuid mees tegi talle väga armsa kingi. „See oli rohkem promise ring, (lubaduse sõrmus – ingl. k), mille ta kinkis, kui mind endaga suhtesse palus.“

Varasemalt oli Cassia suhtes Roomet Poomiga. Lahkuminekust teatas paar möödunud aasta jaanuaris. Enne seda oli Cassia suhtes laulja Uku Suvistega, kellega teatati lahkuminekust 2017. aasta lõpus.