Reklaam sulgub sekundi pärast

Ott-Sander Palm avaldas, mis muutis abieluettepaneku planeerimise keeruliseks: see oli peavalu!

Kroonika

Getter Jaani ja Ott-Sander Palm
Getter Jaani ja Ott-Sander Palm — FOTO: ERLEND ŠTAUB | DELFI MEEDIA

Ott-Sander Palm ja Getter Jaani kihlusid möödunud nädalavahetusel ühisel sünnipäevapeo pidamisel. Mees tunnistas, et kõige keerulisemaks ettepaneku planeerimisel osutus Getteri sõrmuse suuruse väljaselgitamine.

Ott rääkis intervjuus Kroonikale, et abieluettepaneku tegemise idee oli tal juba 2020. aastast, kuid koroonapandeemia lükkas sündmust edasi. 

Uhke kihlasõrmus sai tellitud tuntud ehtekunstnikult Eliise Maarilt. "Õnneks polnud (sõrmuse - toim) kavandi tegemine keeruline, sest olin Getterilt saanud juba aastaid pilte ja vihjeid, milline kihlasõrmus talle meeldib. See tegi elu lihtsamaks," tõdes mees.

"Keeruliseks läks siis, kui pidi hakkama sõrmuse suurusest rääkima. Mõtlesin tükk aega, mismoodi seda teha. See oli peavalu," tunnistas Ott ja lisas, et lõpuks aitas ta õde Getterilt sõrmuse suuruse teada saada. "Õde luiskas midagi kokku ja sai mõõdu kätte."

Esialgu tahtis mees abieluettepaneku teha 2021. aastal sünnipäevapeol, kui koroona tõttu jäeti pidu ära.

"Peaaegu pool aastat seisis sõrmus mu töölaua sahtlis. Nii pikalt pole ma pidanud ühtki saladust hoidma," rääkis mees, et Getteril ei olnud ettepanekust aimugi.

Getter ja Ott tõdesid, et hetkel nad veel pulmi ei planeeri, vaid keskenduvad perele ja tööle. 

Artikkel refireeritud Kroonikast

Kommentaarid puuduvad