Otse kümnesse! Kirsti Timmer ennustas, et Reformierakonnal tuleb sel aastal suur jama

Kirsti Timmer ja Kaja Kallas
Kirsti Timmer ja Kaja Kallas — FOTO: Karl Artur Kangur/Delfi Meedia/TV3/Kollaaž

,,Mida toob aasta 2023?” saates ennustas Kirsti Timmer vastust küsimusele, kes võidab sel aastal valimised. Ta sõnas, et võidu napsab endale Reformierakond. Muuhulgas tõdes ta, et erakonnal tuleb sel aastal üks suur jama.

,,Reform jääb kindlasti valitsusse alles,” sõnas Timmer aastavahetuse saates. ,,Aga huvitav, et siin tuleb selle aasta jooksul nendel ikkagi mingi suur jama, kus nad peavad väga end kaitsma või väga enda eest seisma, et nad üldse saaksid jätkata.”

Möödunud nädalal lahati meedias põhjalikult peaminister Kaja Kallase ümber lahvatanud skandaali, kus selgus, et tema abikaasa omas osalust ettevõttes, mis endiselt teostas transpordivedusid kaupa Venemaale. 

Paar päeva hiljem tegi Kallase abikaasa Arvo Hallik meediale avalduse, kus teatas, et müüb kõik aktsiad Stark Logisticsis ja taandub ettevõttest.

Timmer sõnas ennustuses, et Reformierakond teeb mingi väga vale otsuse või sammu. ,,See võib sõltuda ka mingist inimesest. Nad jooksevad sellega tupikusse.” Kirsti tegi olulise märkuse, sõnades, et see võib olla seotud kaugema maaga.

Kommentaarid puuduvad