Osta ära! Brigitte Susanne Hunt paiskas oma legendaarse ratsu müüki: tahan uut ja suuremat

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Go3

Seltskonnatäht Brigitte Susanne Hunt on tagasi kodumaal ja lööb uue aasta muutuste tuules käima. Nimelt otsustas Hunt oma legendaarse BSH numbrimärgiga valge ratsu müüki paisata.

Automüügist andis Hunt teada oma sotsiaalmeedias. “Jah, sõbrad, nüüd on kätte jõudnud aeg, kui müün oma armsat valget printsi,” kirjutab teletäht oma Instagrami lugudes ja lisab juurde, et suutis oma Volkswageniga muretult kolm aastat ringi sõita.

Automüügi soovi põhjendab Brigitte sellega, et tahab lihtsalt uut autot, mis on natuke suurem. “Ja pisut uue auto elevust. Usun, et see auto teeb ka uue omaniku väga õnnelikuks,” lisas ta.

2019. aastal arvele võetud auto ainus omanik on olnud Hunt ise ja selle läbisõit on 67 000 kilomeetrit. “Kohe viin ametlikku hooldusesse ka veel enne,” lubas Hunt.

Küll aga ei saa öelda, et Brigitte auto on avariivaba. Nimelt on siiski toimunud ka ükskik plekimõlkimine. “Üks naine parkides tagurdas sisse, aga selle tegi kindlustus kohe korda ja see mõlk oli algselt juba üliväike,” kirjeldab ta.

Oma valge ratsu eest küsib Hunt 32 000 eurot.

Brigitte Instagrami story
Brigitte Instagrami story — FOTO: kuvatõmmis

Paistab, et lisaks autole soovib seltskonnastaar vabaneda ka muudest asjadest oma elus. “Usun kusjuures, et asjad kannavad energiat. Muidu energiaid ja muud sellist alternatiivteadust üleliia ei usu, aga mina vahetan [asju] peale raskemaid perioode elus välja,” selgitab ta, tuues näiteks, et nii läks väljavahetamisele ka suur osa tema garderoobist ja ka lõhnaõlid.

“Lisaks neile kahele asjale vahetan mina seekord välja oma auto, diivani ja voodi. Diivani ja voodi annan tasuta ära perekonnale,” lisab Brigitte.

Brigitte Instagrami story
Brigitte Instagrami story — FOTO: kuvatõmmis

Kommentaarid puuduvad